Boso. Bardzo obfite spotkania osobowości na Platformie Klucz

Już 17 września o godz. 17.00 zapraszamy na kolejne spotkanie Platformy Mikroprzedsiębiorczości „Klucz” i praktyczny warsztat pn. „Boso. Bardzo obfite spotkania osobowości”.
Dzisiejszy świat rządzi się ideą. Ideę przede wszystkim przekazujemy poprzez naszą wizualną stronę. To, co inni w nas widzą jest tym, co mamy w sobie. Przekaz wizualny ma ogromną moc. O naszym profesjonalizmie świadczy między innymi jakość zdjęć. A co widać na zdjęciach? To co jest w naszej głowie. Nasza świadomość, nasze doświadczenia, wizja, energia…
Czy Twoje zdjęcia są najwyższej jakości? Jakie emocje są na nich widoczne? Czy umiesz określić w 3 słowach kim jesteś? Czego chcesz? Jaki jest Twój kierunek? Z jaką energią działasz?
Posiadamy ogromny potencjał, na mocy którego jesteśmy w stanie dostosować się prawie do każdej sytuacji. Możemy prowadzić swoje sprawy tak, jak chcemy. Możemy iść własną, indywidualną i wymarzona ścieżką…

Jak dobrze myśleć – czuć się – wyglądać ? Na te pytanie odpowie prowadząca warsztat Marta Domańska – właścicielka marki KMart photo, od zawsze związana z kreacją. Jej siłą jest przede wszystkim świadomość. Zwolenniczka słów Konfucjusza „Wybierz prace, która kochasz, a nigdy nie przepracujesz ani jednego dnia w swoim życiu”.

Miłym akcentem spotkania będzie zaproszony gość adwokat dr Tomasz Zienowicz, który poruszy zagadnienia związane z tworzeniem umów handlowych, w tym międzynarodowych.

Spotkanie odbędzie się  w dniu 17 września 2018r. o godz.17.00 w sali nr 107 Urzędu Miasta Gdyni, ul. 10 Lutego 24.
Udział w spotkaniu jest bezpłatny.
Zgłoszenia wyłącznie drogą elektroniczną na adres: a.berg@gdynia.pl