ECO-ON Technologie ekoefektywne – badania laboratoryjne, transfer, wdrożenia i finansowanie – konferencja

Wydarzenie poświęcone tematyce prac B + R w dziedzinie Inteligentnej Specjalizacji Pomorza 3 – technologii ekoefektywnych w produkcji, przesyle, dystrybucji i zużyciu energii i paliw oraz w budownictwie.

25 kwietnia 2018 r. Gdański Park Naukowo-Technologiczny, bud. C, sala ABC, ul. Trzy Lipy 3, Gdańsk

Motywem przewodnim wydarzenia będą nowe technologie w obszarze budownictwa energooszczędnego i wykorzystania odnawialnych źródeł energii oraz badania prowadzone w Laboratoriach MOLANOTE. Modułowe laboratoria nowoczesnych technologii energooszczędnych to najnowszej generacji zaplecze badawczo-rozwojowe, którego właścicielem jest Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna Sp. z o. o. W jego skład wchodzi 6 kompleksowo wyposażonych laboratoriów, które stwarzają doskonałe warunki do stymulowania rozwoju nowych technologii zrównoważonej energetyki w obszarze ISP 3 oraz Krajowej Inteligentnej Specjalizacji 7 dot. wytwarzania magazynowania, przesyłu i dystrybucji energii oraz KIS 8 – inteligentnego i energooszczędnego budownictwa.

Konferencja ECO-ON kierowana jest w szczególności do przedsiębiorców, naukowców, a także studentów kierunków technicznych zainteresowanych ochroną środowiska.

Rejestrację oraz szczegóły wydarzenia można znaleźć na stronie https://ecoon.evenea.pl/

Jesteśmy przekonani, że ECO-ON będzie wspaniałą okazją do zaprezentowania jej uczestnikom potencjału naukowego i inwestycyjnego ISP3.

Mamy nadzieję, że projekt ten spotka się z zainteresowaniem z Państwa strony. Z ogromną przyjemnością pragniemy poinformować, że Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku objął patronatem honorowym Konferencję ECO-ON.
Rejestracja jest obowiązkowa