Gdynia Kreatywna 2 – zakończenie | Gdyńskie Centrum Wspierania Przedsiębiorczości
 
 

Gdynia Kreatywna 2 – zakończenie

gdynia-kreatywna2_przycięte

8 grudnia 2016 uroczyście zakończyła się druga edycja projektu Gdynia Kreatywna 2 organizowanego przez Gdyńskie Centrum Wspierania Przedsiębiorczości. W projekcie, którego celem jest wsparcie biznesów kreatywnych działających w Gdyni, udział wzięło 6 firm: Baga, FILO LOOP, Kalefixy, Nautilo, Rexcraft i Rosnę Szybko. Projekt trwał pół roku. W tym czasie uczestnicy korzystali z opieki marketingowej studia kreatywnego. Mogli liczyć na odświeżenie identyfikacji wizualnej firmy, stworzenie sklepu internetowego, pomoc w opracowaniu strategii marketingowej, wykonanie profesjonalnych sesji zdjęciowych oraz warsztaty z mentorami z zakresu public relations, marketingu, sprzedaży oraz mediów społecznościowych.

Gdynia Kreatywna 2 to jednak nie tylko „twarde wsparcie” marketingowe dla 6 firm, ale także szereg wydarzeń towarzyszących dla branży kreatywnej z Gdyni i okolic. W tym roku największy nacisk położono na organizację „speed dates”, czyli szybkich randek biznesowych. Ich celem było nawiązanie nowych kontaktów, znalezienie partnerów biznesowych, wymiana doświadczeń oraz integracja branży kreatywnej.

– W przemysłach kreatywnych czają się prawdziwe tygrysy biznesu. Chcemy, by ich przedsiębiorstwa rosły w siłę właśnie w Gdyni, słusznie uznawanej za miasto kultury i designu – mówiła podczas zakończenia projektu Katarzyna Gruszecka-Spychała, wiceprezydent Gdyni.

Wydarzenie odbyło się w Galerii/Księgarni w Gdyńskim Centrum Filmowym. Każda z marek miała okazję zaprezentować swoją historię oraz korzyści, jakie wyniosła z udziału w projekcie.

gdyniakretaywna_zakonczenie31 gdyniakretaywna_zakonczenie42 fot3 gdyniakretaywna_zakonczenie3 gdyniakretaywna_zakonczenie4 gdyniakretaywna_zakonczenie5 gdyniakretaywna_zakonczenie6 gdyniakretaywna_zakonczenie7 gdyniakretaywna_zakonczenie8 gdyniakretaywna_zakonczenie9 gdyniakretaywna_zakonczenie10 gdyniakretaywna_zakonczenie15