III edycja Konkursu Laur Eksperta – zgłoszenia do 1 grudnia

Zapraszamy Państwa firmę do uczestnictwa w III edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Laur Eksperta” i zdobycia jednego z najbardziej rozpoznawalnych znaków jakości dla produktów i usług dostępnych na polskim rynku. „Laur Eksperta” to prestiż, potwierdzenie jakości i znakomita promocja!

Jeśli chcą Państwo zwiększyć sprzedaż swoich produktów lub usług oraz skutecznie promować je wśród klientów, warto wziąć udział w naszym Konkursie. W ubiegłym roku Znak Jakości „Laur Eksperta” uzyskało blisko 70 firm z całej Polski. Kapituła wyróżniła w ten sposób najlepsze polskie marki z kilkudziesięciu branż: od spożywczej, po finansowo-księgową.

Zgłoszenia w III edycji Konkursu przyjmowane są do 1 grudnia 2017 roku.

Celem Konkursu „Laur Eksperta” jest nagradzanie najlepszych polskich produktów, marek i usług. Godło jakości we wszystkich kategoriach branżowych przyznawane jest przez Kapitułę złożoną z naukowców najbardziej prestiżowych polskich uniwersytetów, co potwierdza prestiż i rangę wyróżnienia. Wyniki Konkursu „Laur Eksperta” ogłaszane są w trakcie uroczystej Wielkiej Gali Finałowej w Rezydencji Belweder-Klonowa Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w Warszawie.

Wejdź na stronę Konkursu i dowiedz się więcej: www.laur-eksperta.pl
Szczegółowych informacji udziela:

Instytut Zarządzania i Rozwoju Jakości sp. z o.o. sp. k.
tel. /32/ 704 60 63
tel. kom. 517 765 212
e-mail: biuro@instytut-zarzadzania.pl
www.laur-eksperta.pl