Media społecznościowe – niezbędnik przedsiębiorcy

Gdyńskie Centrum Wspierania Przedsiębiorczości zaprasza na przedświąteczne spotkanie Platformy Mikroprzedsiębiorczości „Klucz”.
Gościem spotkania będzie Hanna Połczyńska –  specjalistka od mediów społecznościowych i brandingu, fotograf wnętrz, właścicielka kroniki.studio. Dzięki pasji do blogowania, zgłębiała tajniki tworzenia treści internetowych na długo zanim oficjalnie zaczęto posługiwać się pojęciem „social media”. Jeszcze w trakcie studiów podjęła pracę w jednej z gdańskich agencji reklamowych, aby tuż po odebraniu dyplomu z uczelni, stworzyć własną markę SO CONTENT. Dzisiaj zdobyte przez lata wiedza i doświadczenie pozwalają jej budować wizerunek firm oraz kompleksowo prowadzić ich komunikację w sieci. W swoim portfolio ma takie marki jak TABANDA Gdańsk, BATYCKI czy Innovation Code.

W swoim wystąpieniu przedstawi możliwości, jakie oferują przedsiębiorcom media społecznościowe. Postara się również przekonać wszystkich obecnych, że w social mediach nie wystarczy tylko być, ale nie trzeba tam również spędzać całego życia.

W drugiej części spotkania wspomnieniami z dalekiej podróży podzieli się Waldemar Brodzki – właściciel Biura Podróży Carefree Travel.     

Termin: 11 grudnia 2017r., godz. 17.00
Miejsce:
Urząd Miasta Gdyni, ul. 10 Lutego 24, sala nr 107 (I piętro)

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: a.berg@gdynia.pl