„Ogarnij swój dzień czyli jak mieć trochę prościej w życiu” – spotkanie z autorką Kariną Sęp

Jak wygląda twój dzień, tydzień, rok? Jak układasz sobie sprawy codzienne i niecodzienne? Czy realizujesz cele i spełniasz swoje marzenia? Czy potrafisz wykorzystać okoliczności, pomocnych ludzi, technologię czy inne elementy świata aby pomagały Ci w realizacji tego, co jest ci potrzebne? Czy w tym wszystkim masz czas dla siebie, aby pomyśleć, wypić w spokoju kawę, poczytać trzy strony książki, pójść do kina albo na rower?
Jak zrobić, aby „zmieścić” w dwudziestu czterech godzinach to, co chcesz i to, co ważne dla Ciebie? Czasem przesunięcie jednego elementu, przestawienie otaczających przedmiotów, inspiracja, iskra, mały ruch zmieniają nasze życie.
Przyjdź i posłuchaj może akurat usłyszysz to jedno zdanie, które zmieni twoje życie na prostsze.

Zapraszamy przedsiębiorców na kolejne spotkanie w ramach Platformy Mikroprzedsiębiorczości „Klucz” pod hasłem „Książka z Kluczem”, które odbędzie się 19 lutego o godz. 17.00, w sali 107 Urzędu Miasta Gdyni, ul. 10 Lutego 24.

Gościem spotkania będzie Karina Sęp autorka książek  „Mapa Marzeń – Mapa Celów”, podręcznika „Ogarnij swój dzień”, który pomaga spojrzeć na życie i wprowadzić zmiany, które je ułatwią, uporządkują i ogarną oraz „Twoja Mapa Marzeń”.

Karina Sęp to doświadczony manager, konsultant, mentor i doradca. Pracuje od ponad 20 lat w  międzynarodowej firmie handlującej surowcami i kocha to co robi. Stworzyła autorskie narzędzie do porządkowania i planowania życia: Mapę Marzeń – Mapę Celów. Obecnie pracuje nad Mapą Firmy. Jest też mamą trójki nastolatków, co zwielokrotnia każde jej doświadczenie życiowe i pozwala spojrzeć na ludzi, zdarzenia i sytuacje przez bardzo rożne pryzmaty. Od wielu lat pomaga ludziom porządkować ich życie, a teraz także ich firmy. Odnajdywać siebie i ogarniać rzeczywistość, aby było łatwiej, prościej, wygodniej i tak, jak się pragnie. Inspiruje, wspiera i pomaga wytyczać kierunki zmian. Uważa, że jak ma się dobry plan, chęć do życia, wiarę w spełnianie własnych marzeń i celów, ale też pracowitość i siłę to można mieć życie, w dużej części przynajmniej, takie jak się chce.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.
Zgłoszenia wyłącznie drogą elektroniczną na adres: a.berg@gdynia.pl

Ogarnij_swoj_dzien_front_09-02-2016