Jak nie przepalać budżetu w kampanii online? – bezpłatne spotkanie

Social media, content marketing, influencerzy ,personalizacja, sztuczna inteligencja, co jest skuteczne? Co wybrać? Jak zaprojektować stronę? Jak na tym zarabiać?

Podczas spotkania dowiecie się:

  • Jak się przygotować do zaprojektowania strony internetowej jakich nie popełniać błędów przy współpracy z agencją projektującą stronę?
  • Jakie są trendy, czyli które narzędzia są skuteczne w marketingu internetowym? Pozycjonowanie czy reklama w Google, może jednak media społecznościowe?
  • Które kampanie czy działania online są skuteczne? Czy moja strona, kampania zarabia i ile – jak mierzyć skuteczność prowadzonych działań?
  • Jak reklamować swoją usługę i jak najwięcej wycisnąć nawet z niewielkiego budżetu?
  • Jak nie wydających dużych budżetów na kampanię osiągnąć sukces?

Termin i miejsce: 
Spotkanie odbędzie się 17 kwietnia br.
godz. 13:00 – 15:00
W Olivia Business Centre – Olivia Six, Agencja Rozwoju Pomorza – 12 piętro

Prowadzący: 
Wojciech Widzicki – Psycholog biznesu, pasjonat marketingu internetowego,e-biznesu i wykładowca uczelniany. Twórca strategii rozwojowych dla takich gigantów jak Cyfrowe.pl, SuperHost.pl, Wittenstein AG. Partner największej wyszukiwarki internetowej na świecie – Google. Dzięki ścisłej współpracy z Google ma dostęp do najświeższych wirtualnych trendów. Jego doświadczenie wskazuje, że strategiczne, systemowe planowanie sprawdza się w każdej branży. Podczas swojej kilkunastoletniej pracy w e-commerce nauczył się osiągać efekty biznesowe za pomocą sprawdzonych metod i narzędzi.

ZAPISY -> LINK