Przed wakacjami – weź udział w czerwcowych szkoleniach

Polska Fundacja Przedsiębiorczości (PFP) wraz z Gdyńskim Centrum Wspierania Przedsiębiorczości zapraszają w czerwcu na następujące szkolenia:

1) „Jak z pomysłu zrobić dochodowy biznes- Warsztaty z projektowania biznesu, dla początkujących”
(12.06.2017r., godz. 9.00-16.00, Gdyńskie Centrum Wspierania Przedsiębiorczości, Gdynia, ul. 10 Lutego 24, sala 107, I piętro)
PROGRAM SZKOLENIA_12.06.2017
Celem szkolenia jest poznanie zasad skutecznego budowania biznesu, metod zwiększania potencjału rynkowego pomysłu biznesowego oraz metod skutecznego oddziaływania na rynek. Uczestnicy przygotują koncepcje biznesową swojego pomysłu.
Szkolenie przeznaczone jest dla osób, które mają pomysł na biznes, planują prowadzić własną firmę lub szukają pomysłu na skuteczne działanie biznesowe. Szkolenie jest skierowane do osób prywatnych i dla początkujących przedsiębiorców, którzy chcą wiedzieć co robić, by planowana działalność przyniosła oczekiwany efekt biznesowy. Zapraszamy tych, którzy chcą sprawdzić czy ich pomysł ma potencjał rynkowy i co trzeba zrobić, by go zwiększyć.
Szkolenie ma charakter warsztatowy. Uczestnicy poznają nowe treści podczas ćwiczeń i pracy warsztatowej.

2) „Efektywne metody docierania i nawiązywania kontaktu z klientami B2B i B2C w realu i w sieci. Warsztaty dla małych i średnich firm”

(13.06.2017r., godz. 9.00-16.00, Gdyńskie Centrum Wspierania Przedsiębiorczości, Gdynia, ul. 10 Lutego 24, sala 107, I piętro)
PROGRAM SZKOLENIA_13.06.2017
Celem szkolenia jest poznanie metod i kanałów dotarcia do potencjalnych klientów B2B i B2C oraz poznanie sposobów budowanie zainteresowania i zaufania potencjalnych klientów. Nabycie umiejętności doboru  efektywnych metody dotarcia do potencjalnych odbiorców danej firmy.
Szkolenie przeznaczone jest dla osób, zajmujących się sprzedażą, odpowiadających za rezultaty handlowe oraz dla właścicieli małych firm, którzy chcą poprawić sposób pozyskiwania nowych klientów.
Szkolenie łączy wykład z warsztatem. Uczestnicy poznają nowe treści podczas prezentacji, analizy case-ów, dyskusji, zaś nabywają umiejętności podczas ćwiczeń zespołowych i realizacji zadań indywidualnych.
Szkolenia poprowadzi pani Katarzyna Łukaszuk – doświadczony trener i konsultant specjalizujący się w zarządzaniu sprzedażą i marketingiem. Jest praktykiem biznesu. Posiada wieloletnie doświadczenie w projektowaniu nowych biznesów, produktów i usług oraz doradztwie przy wprowadzaniu produktów i usług na rynek.

3) „Podstawy prawne zatrudniania cudzoziemców oraz delegowania pracowników – szkolenie i warsztaty dla początkujących”
(26.06.2017r., godz. 9.00-16.00, Gdyńskie Centrum Wspierania Przedsiębiorczości, Gdynia, ul. 10 Lutego 24, sala 107, I piętro)
PROGRAM SZKOLENIA_26.06.2017
Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z najważniejszymi regulacjami prawnymi dotyczącymi zatrudniania cudzoziemców oraz przedstawienie możliwych wariantów podjęcia zatrudnienia przez obywateli państw obcych.
Podczas szkolenia omówione zostaną między innymi n/w zagadnienia:
• czy wszyscy cudzoziemcy muszą posiadać zezwolenie na pracę w Polsce;
• jakie zmiany czekają nas w zatrudnianiu cudzoziemców w 2017r.;
• jakie warunki oraz wymogi formalne muszą być spełnione aby cudzoziemiec legalnie wykonywał pracę w Polsce.
Podczas szkolenia uczestnicy zdobędą wiedzę niezbędną dla prawidłowego stosowania obowiązujących przepisów.

4) „Prawo pracy i umowy cywilnoprawne 2016/2017 – kompleksowe omówienie ostatnich oraz planowanych zmian w przepisach oraz najnowszego orzecznictwa – szkolenie i warsztaty”
(27.06.2017r., godz. 9.00-16.00, Gdyńskie Centrum Wspierania Przedsiębiorczości, Gdynia, ul. 10 Lutego 24, sala 107, I piętro)
PROGRAM SZKOLENIA_27.06.2017
Celem szkolenia jest kompleksowe zapoznanie uczestników z najważniejszymi zmianami w przepisach prawa pracy oraz w przepisach regulujących zatrudnianie na podstawie umów cywilnoprawnych w latach 2016–2017.
Podczas szkolenia uczestnicy zdobędą oraz ugruntują wiedzę dotyczącą zmian w przepisach, rozwiążą wiele zadań i przykładów, poznają najnowsze wytyczne, orzeczenia oraz wskazania dotyczące interpretacji przepisów.

Oba powyższe szkolenia skierowane są do przedsiębiorców, pracowników działów kadr, pracowników biur rachunkowych oraz wszystkich osób, które w swojej codziennej pracy stykają się ze stosowaniem prawa pracy.
Szkolenia poprowadzi pani Maja Grzegorczyk – wykładowca PFP, radca prawny, specjalista prawa pracy, trener z wieloletnim doświadczeniem, które przekłada się na umiejętność przystępnego przekazywania i wyjaśniania skomplikowanych zagadnień prawnych.

Udział w szkoleniach jest bezpłatny.
W celu rezerwacji miejsca, prosimy o wysłanie zgłoszenia mailem na adres email: a.berg@gdynia.pl z podaniem imienia i nazwiska oraz telefonu kontaktowego.

W przypadku pytań, prosimy o kontakt z Panią Anną Berg tel. (58) 668-20-32 lub Panią Ewą Wiktorek 728-970-389.