Trwają zapisy na misje targowe, konferencje i targi międzynarodowe dla przedsiębiorców

Agencja Rozwoju Pomorza S.A. zaprasza przedsiębiorców do udziału w najbliższych międzynarodowych wydarzeniach branżowych. Rejestracja na każde z wydarzeń on-line pod linkiem.

Konferencja polsko-afrykańska „Business Beyond Borders – Destination Africa”, 19 marca 2018, PPNT w Gdyni
Już 19 marca br. zapraszamy przedsiębiorców na pierwszą pomorską konferencję dedykowaną wymianie handlowej z krajami Afryki pn. „Business Beyond Borders – Destination Africa”. Wydarzenie odbędzie się w Pomorskim Parku Naukowo – Technologicznym. Swój udział zapowiedzieli m.in. przedstawiciele Ministerstwa Spraw Zagranicznych, Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, PAIH, a także Ambasador Zambii. Wstęp bezpłatny. REJESTRACJA ON-LINE do 16 marca.

Misja targowa dla firm z branży kosmetycznej „China International Beauty Expo”, 16-22 maja 2018, Szanghaj
Zapraszamy przedsiębiorców z branży kosmetycznej do udziału w misji targowej na „China International Beauty Expo 2018” w dniach 16-23 maja 2018 w Szanghaju. Uczestnicy zyskają m. in. powierzchnię na wspólnym stoisku regionu, przelot, zakwaterowanie, rozmowy B2B, usługi tłumacza na stoisku targowym. Dodatkowo przedsiębiorcy wezmą udział w wizycie studyjnej w parku technologicznym lub fabryce. Informacje: Anna Jafra, e-mail: anna.jafra@arp.gda.pl, tel. 58 32 33 235.
ZGŁOSZENIA ON-LINE do 9 marca br.

Targi SIAL Canada, 2-4 maja 2018 r. – zaproszenie dla firm branży spożywczej
Zapraszamy firmy z branży spożywczej do udziału w targach SIAL Canada, które odbędą się w dniach 2-4 maja 2018 r. w Montrealu. Uczestnicy zyskają m. in. możliwość ekspozycji na wspólnym stoisku województwa pomorskiego, wstęp na targi, przelot, zakwaterowanie, ubezpieczenie osobowe oraz koszty opłat targowych. Dodatkowo przedsiębiorcy w przeddzień wydarzenia wezmą udział w „Store check” oraz seminarium i rozmowach B2B na terenie Konsulatu RP w Montrealu. Informacje: Anna Jafra, e-mail: anna.jafra@arp.gda.pl, tel. 58 32 33 235.
ZGŁOSZENIA ON-LINE do 9 marca br.