Zostań Partnerem Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości na Pomorzu 2017

Zapraszamy instytucje publiczne, przedsiębiorstwa, instytucje państwowe, organizacje pozarządowe, uczelnie wyższe, szkoły lub osoby prywatne do wzięcia udziału w Światowym Tygodniu Przedsiębiorczości (ŚTP) jako Partner wydarzenia. Ten międzynarodowy projekt promuje świadomy rozwój, aktywną postawę wobec życia i podejmowanie biznesowych inicjatyw. W ubiegłym roku w naszym województwie w przedsięwzięciu wzięło udział  61 Partnerów, którzy zorganizowali ponad 150 wydarzeń!

Jak zostać partnerem ŚTP?
Warunkiem nadania podmiotowi tytułu partnera ŚTP jest zorganizowanie minimum jednego wydarzenia w ramach ŚTP w 2017 r. Wydarzenie musi się tematycznie wiązać się z szeroko pojętą promocją przedsiębiorczości. Może to być szkolny konkurs na najlepszy biznesplan, bezpłatne porady prawne dla przedsiębiorców organizowane przez kancelarię prawną, szkolenie dla początkujących start-upowców z budowania sieci sprzedaży czy wchodzenia na zagraniczne rynki. Może to  być wydarzenie bezpłatne lub płatne. Chęć udziału potwierdza się przez rejestrację na stronie www.tydzienprzedsiebiorczosci.pl.

Proste kroki:

  1. Zorganizuj wydarzenie, którego celem będzie promocja przedsiębiorczości w swoim regionie.
  2. Zarejestruj się na ogólnopolskiej stronie www.tydzienprzedsiebiorczosci.pl i tam dodaj zaplanowane wydarzenie
  3. Prześlij do regionalnego koordynatora – Agencji Rozwoju Pomorza S.A. szczegółowe informacje dotyczące Twojego wydarzenia oraz logotyp swojej organizacji: lukasz.rokicki@arp.gda.plLogo i szczegółowy program zamieścimy na stronie internetowej Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości na Pomorzu (www.arp.gda.pl) i profilu Facebook wydarzenia.
  4. Polub „Światowy Tydzień Przedsiębiorczości na Pomorzu” na Facebooku – tam będziemy się również spotykać
  5. Po wydarzeniu podziel się z nami swoimi doświadczeniami. Chętnie zamieścimy relacje z Twoich wydarzeń na stronie internetowej i Facebooku.

Rejestracja wydarzeń do 20 października 2017 r. 

Dodatkowe informacje:
Łukasz Rokicki,
Dział Rozwoju Przedsiębiorczości,
Agencja Rozwoju Pomorza
lukasz.rokicki@arp.gda.pl

Polecamy także lekturę Przewodnika dla Partnerów 2017