Pomorskie Dni Druku 3D w PPNT

Znani projektanci, eksperci branży, wystawcy z całej Polski, prezentacja najnowszych osiągnięć, edukacyjne warsztaty, dyskusje o trendach i spora dawka aktualnej wiedzy. Tak w skrócie zapowiada się siódma odsłona Pomorskich Dni Druku 3D. Wydarzenie odbędzie się już 19 września w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym. Tym razem hasłem przewodnim konferencji jest „sustainability” (zrównoważony rozwój).

Tegoroczne hasło wydarzenia „sustainability” (zrównoważony rozwój) skierowane jest do firm, które szukają oszczędności w procesach produkcyjnych i chcą się rozwijać w duchu zrównoważonego rozwoju, wykorzystując do tego technologię druku 3D. Udział w wydarzeniu w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym jest bezpłatny.

Pomorskie Dni Druku 3D to cykliczna impreza organizowana przy współpracy Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego Gdynia i Gdańskiego Parku Naukowo-Technologicznego w partnerstwie z firmą Bibus Menos. Każda edycja wydarzenia poświęcona jest innemu aspektowi wykorzystania technologii druku 3D.

Kiedy?

  • 19 września, w godz. 9.00-15.30.

Gdzie?

  • Pomorski Park Naukowo-Technologiczny w Gdyni.

Wstęp jest wolny, ale aby dołączyć do wydarzenia należy zarejestrować się pod linkiem: tiny.pl/ccgqr.

Więcej informacji znajdziemy w wydarzeniu na Facebooku.

image_pdfimage_print