BEZPŁATNA POMOC PRAWNA DLA POMAGAJĄCYCH!

Obecny czas jest dla wszystkich bardzo szczególny. Zewsząd docierają do nas głosy wspaniałej postawy przedsiębiorców jednoczących się w akcie społecznej solidarności. Kancelaria Biznes na Plus chce wesprzeć takie działania.

BEZPŁATNA POMOC PRAWNA DLA POMAGAJĄCYCH! Drodzy! Chcielibyśmy Was poinformować, że obecny czas jest również dla nas bardzo szczególny. Zewsząd docierają do nas głosy wspaniałej postawy przedsiębiorców jednoczących się w akcie społecznej solidarności. My również czujemy potrzebę tego, aby wesprzeć takie działania. Wiemy, że jako przedsiębiorcy obawiacie się o wiele rzeczy, a skala problemów finansowych rośnie z dnia na dzień. Wiemy, też, że ten okres jest dla Was trudny i obawiacie się o to, co będzie jutro, a pomimo tego… POMAGACIE. Pomagacie szpitalom dostarczając im posiłki, szyjąc maseczki, zakupując środki higieny. Wspaniała postawa!Dlatego też teraz my CHCEMY POMÓC WAM! ❤️ A tym samym pokazać, że to co robicie jest wspaniałe. W związku z tym we współpracy z Gdyńskie Centrum Wspierania Przedsiębiorczości postanowiliśmy zorganizować akcję POMOC DLA POMAGAJĄCYCH. Każdy z Was, kto w okresie epidemii POMAGA instytucjom zdrowotnym opiekującym się chorymi poprzez dostarczanie posiłków, środków higieny, maseczek – MOŻE LICZYĆ NA SKORZYSTANIE Z NASZEJ DARMOWEJ POMOCY PRAWNEJ. Oferujemy konsultacje wraz z opracowaniem działania. Możecie liczyć zatem na profesjonalną pomoc i odpowiednie wytyczne w zakresie dalszego funkcjonowania firmy.Chcemy, abyście wiedzieli, że istnieją możliwości zadbania o swoją firmę, podjęcia odpowiednich działań i zabezpieczenia się na przyszłość. #PomocDlaPomagających#PomagaćPomagającym

Opublikowany przez Biznes na plus – Restrukturyzacje i ratunek dla przedsiębiorstw Czwartek, 26 marca 2020

„Wiemy, że jako przedsiębiorcy obawiacie się o wiele rzeczy, a skala problemów finansowych rośnie z dnia na dzień. Wiemy, też, że ten okres jest dla Was trudny i obawiacie się o to, co będzie jutro, a pomimo tego… POMAGACIE. Pomagacie szpitalom dostarczając im posiłki, szyjąc maseczki, zakupując środki higieny. Wspaniała postawa!

Dlatego też teraz my CHCEMY POMÓC WAM! ❤️ A tym samym pokazać, że to co robicie jest wspaniałe. W związku z tym we współpracy z Gdyńskie Centrum Wspierania Przedsiębiorczości postanowiliśmy zorganizować akcję POMOC DLA POMAGAJĄCYCH.

Każdy z Was, kto w okresie epidemii POMAGA instytucjom zdrowotnym opiekującym się chorymi poprzez dostarczanie posiłków, środków higieny, maseczek – MOŻE LICZYĆ NA SKORZYSTANIE Z NASZEJ DARMOWEJ POMOCY PRAWNEJ. Oferujemy konsultacje wraz z opracowaniem działania. Możecie liczyć zatem na profesjonalną pomoc i odpowiednie wytyczne w zakresie dalszego funkcjonowania firmy.

Chcemy, abyście wiedzieli, że istnieją możliwości zadbania o swoją firmę, podjęcia odpowiednich działań i zabezpieczenia się na przyszłość”.