Bezpłatne szkolenie dla Gdyńskich Firm Rodzinnych

Zapraszamy na bezpłatne szkolenie w ramach projektu „Gdyńska Firma Rodzinna” pn. Jak mówić, żeby ludzie chcieli kupować? Poznaj skuteczne techniki sprzedażowe.

Termin: 23 marca 2023, godz. 09:00 – 16:00

Miejsce: UrbanLab Gdynia, al. Zwycięstwa 96/98 81-451 Gdynia, budynek IV (rotunda) Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego (wejście od ul. Stryjskiej/ od Redłowo SKM)

Zakres szkolenia:
TECHNIKI SPRZEDAŻOWE

  • 10 technik sprzedażowych, które natychmiast podniosą Twoją sprzedaż
  • budowa argumentów sprzedażowych
  • wyzwalacze sprzedaży
  • jak sprzedawać bez mówienia KUP?

Szkolenie poprowadzi Magda Piórkowska „Umiem w Marketing”:
„Od ponad 12 lat pokazuję, że Umiem w sprzedaż i marketing! Wspieram strategiczne zaplecza firm, pokazując, jak znaleźć własną ścieżkę rozwoju biznesu online. Wykładam psychologię marketingu i sprzedaży na Executive MBA – najwyższych rangą studiach biznesowych w Polsce. Prowadzę kursy, szkolenia i mentoring biznesowy, wspierając rozmaite branże o zasięgu lokalnym, ogólnopolskim i globalnym. Na swoim koncie mam kilkadziesiąt skutecznych kampanii sprzedażowych, a teraz chcę się podzielić tą wiedzą także z Tobą! W swoich szkoleniach pokazuję jak łączyć ze sobą wiele biznesowych dziedzin, bo wiem, że skuteczna sprzedaż i marketing wymaga holistycznego podejścia. Wyciągam dla Ciebie najważniejsze zagadnienia z psychologii sprzedaży, neuromarketingu, copywritingu, storytellingu, ekonomii behawioralnej, reklamy i wielu innych dziedzin, które składają się na Twój sukces!”

Szkolenie jest bezpłatne.
Obowiązują zapisy: https://app.evenea.pl/event/szkoleniemarketinggfr/

image_pdfimage_print