Bezpłatne szkolenie od Google

 FirmyJutra_transparent_

Google, PFR i OChK zapraszają na szkolenie online w ramach programu Firmy Jutra, w trakcie którego dowiesz się jakie narzędzia i dobre praktyki przybliżą twój sklep do osiągania najlepszych wyników sprzedaży.

Szkolenie odbędzie się 20.09 w godz. 10.00-11.30 na platformie Zoom (link do szkolenia prześlemy mailowo).

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ!


W trakcie spotkania opowiemy:
jakie są najnowsze trendy w sprzedaży przez internet;
w jaki sposób przygotować stronę sklepu na odwiedziny użytkowników;
w jaki sposób zadbać o widoczność sklepu w wynikach wyszukiwania;
jak reklamować ofertę sklepu w wyszukiwarce i do czego najlepiej zacząć;
● jak promować sklep w oparciu o media społecznościowe;
● jak analizować dane i optymalizować działania związane ze sprzedażą.

Dla kogo jest to szkolenie?
Szkolenie dla przedsiębiorców i osób chcących rozpocząć sprzedaż produktów lub usług przez internet, dzięki któremu dowiesz się, w jaki sposób przygotować sklep internetowy i o co zadbać aby zwiększyć szansę na sprzedażowy sukces.
Co zyskujesz?
W trakcie spotkania doradca Google z programu Firmy Jutra koncentruje się na praktycznym wykorzystaniu narzędzi, które pomogą rozwinąć sprzedaż za pośrednictwem internetu. Po zakończeniu szkolenia każdy z uczestników może otrzymać dostęp do unikalnych materiałów szkoleniowych.

ZAPISZ SIĘ!

Prowadzący:
Damian-Nowak

DAMIAN NOWAK
Trener marketingu – Doradca Google w Programie Firmy Jutra
Praktyk i miłośnik narzędzi Google a także certyfikowany specjalista z możliwości ich wykorzystania. Swoją wiedzę i pasję rozwijał także jako wieloletni doradca i lider w projekcie Google Internetowe Rewolucje oraz Firmy Jutra – program Google i PFR, gdzie przeprowadził kilkaset godzin indywidualnych spotkań, szkoleń, prelekcji i warsztatów dla przedsiębiorców i instytucji. Doświadczenia zdobywał również pracując dla lokalnych rozgłośni radiowych i prasy oraz jako kierownik działu marketingu agencji  eventowo-marketingowej. Obecnie prowadzi też własną agencję reklamową i dzieli się praktyczną wiedzą wskazując sposoby wykorzystania marketingu online i nowych technologii do rozwoju przedsiębiorstw w całej Polsce.

image_pdfimage_print