Bezpłatne warsztaty rozwoju zawodowego

Fundacja Gospodarcza zaprasza w dniu 7października 2022 r. na godz. 10.00 osoby niepracujące, w szczególności mieszkańców Gdyni, na BEZPŁATNE warsztaty dotyczące rozwoju osobistego pn. Odkryj swój potencjał!

W programie:
– Rodzaje i przykłady umiejętności;
– Sposoby identyfikacji swoich mocnych stron;
– Ćwiczenia pomagające rozpoznawać swoje umiejętności i kompetencje;
– Jak wykorzystać na rynku pracy posiadane umiejętności.

Warsztaty odbędą się w siedzibie Fundacji Gospodarczej w Gdyni – budynek Gdyńskiego Inkubatora Przedsiębiorczości ul. Olimpijska 2.

Warsztaty potrwają do godz.14.00, a bezpośrednio po nich będzie można spotkać się z uczestnikami projektu oraz członkami Zespołu Projektowego, dowiedzieć się na temat założeń projektu, warunków udziału w nim oraz oferowanych form wsparcia. Będzie również możliwość złożenia formularza rekrutacyjnego do udziału w projekcie: „System Aktywizacji Społeczno-Zawodowej w Gdyni”, który jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej, Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020.
Wydarzenie odbywa się w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich.

ZAPISY:  sekretariat@fungo.com.pl, tel. 58 622-60-17. Sekretariat czynny jest w dni robocze w godz. 7.30 – 15.30. W zgłoszeniu prosimy podać imię i nazwisko osoby zainteresowanej udziałem w warsztacie oraz numer telefonu do kontaktu.

Liczba miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń. Warsztat dla wszystkich uczestników jest BEZPŁATNY.

https://www.dniotwarte.eu/wydarzenia/wydarzenie/dzien-otwarty-warsztaty-i-promocja-projektu-system-aktywizacji-spoleczno-zawodowej-w-gdyni

image_pdfimage_print