Dołącz do projektu „Profesjonalne kadry GOZ”

ADN Akademia Biznesu sp. z o. o. realizuje projekt „Profesjonalne kadry GOZ”. Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+) w Programie Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027.

Celem projektu jest rozwój kompetencji dotyczących zielonej ekonomii w zakresie nisko i zero emisyjności oraz gospodarki o obiegu zamkniętym. Cel ma zostać osiągnięty poprzez udział przedsiębiorców i ich pracowników w szkoleniach i doradztwie poszkoleniowym mającym za zadanie zaplanowanie lub zaprojektowanie nowego działania w przedsiębiorstwie uczestniczącym w projekcie, zgodnego z GOZ. Realizacja projektu przewidziana jest do 31.12.2026 r.

Obecnie trwa pierwsza runda naboru – do 30.06.2024 r.

W ramach projektu, w którym udział mogą wziąć przedsiębiorcy i ich pracownicy z całej Polski, oferowany jest udział w bezpłatnym szkoleniu i doradztwie z tematyki planowania strategii rozwoju przedsiębiorstwa w kierunku nisko i zeroemisyjności oraz wdrażania rozwiązań Gospodarki o obiegu zamkniętym. Wsparcie będzie adekwatne do potrzeb pracowników i przedsiębiorców w nim uczestniczących, organizowane na trenie całego kraju w formach dogodnych dla jego uczestników.

Profesjonalne-kadry-GOZ_plakat

Zarówno unijne, jak i polskie przepisy dążą do transformacji gospodarki w kierunku GOZ, jest to model gospodarki, który niebawem będzie jedynym właściwym. Należy więc dobrze przygotować się do wdrożenia jego założeń w każdym przedsiębiorstwie.

Szczegółowe informacje na temat projektu dostępne są na stronie internetowej https://profesjonalnekadrygoz.pl/

W ramach promocji projektu planujemy m. in. organizację spotkania online w dniu 20.06.2024 r. – poniżej link do spotkania:

Spotkanie informacyjno-promocyjne projekt Profesjonalne kadry GOZ 20.06.2024 r.

image_pdfimage_print