E-eksport – bezpłatne szkolenie dla małych firm

Czas na wielkie możliwości dla małych firm! Specjalne szkolenie dla firm, które chcą rozpocząć przygodę z ekspansją sprzedażową.

Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza wraz z Krajową Izbą Gospodarczą, autorem projektu cross-border.pl oraz Amazon zapraszają na bezpłatne stacjonarne szkolenie „E-eksport. Wielkie możliwości dla małych firm”.

– Już 6 czerwca w PPNT w Gdyni przedsiębiorcy będą mieli świetną okazję poznać kulisy e-eksportu. Czyli sprzedaży internetowej na rynkach zagranicznych. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, należy się zarejestrować, – mówi Damian Mucha, Prezes Zarządu Regionalnej Izby Gospodarczej Pomorza.

W trakcie szkolenia uczestnicy dowiedzą się, jak stawiać pierwsze kroki w sprzedaży na platformie Amazon. Będzie także o rozliczaniu VAT OSS w praktyce.

Nie zabraknie także informacji o finansowaniu działań eksportowych dla sektora MŚP oraz o sprytnym sposobie budowania silnej marki.

To szkolenie jest dla Ciebie, jeśli:

✅ Jesteś właścicielem marki, producentem lub dystrybutorem.

✅ Pracujesz w mikro, małym lub średnim przedsiębiorstwie.

✅ Posiadasz produkty, które możesz sprzedawać na marketplace.

✅ Stawiasz pierwsze kroki w eksporcie internetowym.

✅ Chcesz rozpocząć sprzedaż na Amazon.

[ZAPISZ SIĘ]

Podczas szkolenia zdobędziesz odpowiedzi na pytania:

⏩ Jakie są dostępne modele sprzedażowe i jak stawiać pierwsze kroki na Amazon?

⏩ Jakie czynniki wpływają na sukces sprzedażowy na Amazon?

⏩ Jak skutecznie rozliczać podatki w systemie VAT OSS?

⏩ Jakie są źródła finansowania działań eksportowych dla MŚP?

⏩ Jak przygotować skuteczną strategię promocyjną w cross-border?

Inicjatywę poprowadzą specjaliści, którzy już odnieśli sukces na międzynarodowym rynku, w tym między innymi:

Katarzyna Śliwińska z Amazon

Doświadczona Key Account Manager w Amazon. Pomaga polskim firmom osiągnąć sukces na Amazon w całej Europie.

Damian Wiszowaty z Gonito

Ekspert sprzedaży na Amazon, prawnik, specjalista w zakresie prawa własności intelektualnej i nowych technologii. Założyciel oraz CEO Gonito – agencji, która jako pierwsza w Polsce zaoferowała wsparcie i optymalizację sprzedaży na Amazon, pomagając firmom – producentom i dystrybutorom w wejściu na nowe zagraniczne rynki.

 Anna Szafraniec z ASB Group

Zarządza zespołem VAT Compliance w ASB Group. Posiada ponad 15-letnie doświadczenie w doradztwie w zakresie przepisów VAT dla międzynarodowych firm – działających zarówno w obrębie Unii Europejskiej, jak również poza jej granicami.

Klaudia Gajda z Cinkciarz.pl

Jako Business Development Expert inicjuje, rozwija i utrzymuje długofalowe relacje B2B w Polsce i za granicą, wspierając przedsiębiorców w budowaniu strategii cross-border e-commerce, czyli skutecznego sprzedawania za granicą z wykorzystaniem odpowiednich narzędzi finansowych i technologii.

Grzegorz Chowaniec z Cinkciarz.pl

Od 15 lat działa w branży e-commerce na wielu poziomach. Prowadzi szkolenia z zakresu poruszania się na tym rynku. W ostatnim czasie w Cinkciarz.pl skupia się na ukierunkowaniu rozwoju produktów płatniczych, stanowiących niewątpliwe wsparcie w kierunku cross-border dla przedsiębiorców.

Piotr Snopek z Paszport do Eksportu

Dyrektor sprzedaży i marketingu, od ponad 12 lat pełni funkcję eksperta rynków zagranicznych. Doradza w zakresie możliwości wejścia na nowe rynki i pozyskiwania nowych kontrahentów. Specjalizuje się w pozyskiwaniu i rozliczaniu funduszy z UE na rozwój firm, w szczególności z branży spożywczej, kosmetycznej, budowlanej, motoryzacyjnej i innych.

 

Zarejestruj się i zapewnij sobie miejsce na szkoleniu. Ilość miejsc ograniczona!

Agenda i zapisy dostępne są na stronie: www.cross-border.pl/szkolenia

Do zobaczenia na szkoleniu!

Szkolenie jest organizowane przez Krajową Izbę Gospodarczą, autora projektu cross-border.pl, Amazon oraz Regionalną Izbę Gospodarczą Pomorza.

Partner Strategiczny – Pomorski Park Naukowo-Technologiczny.

Szkolenie zostało objęte Patronatem Honorowym Ministerstwa Rozwoju i Technologii; Marszałka Województwa Pomorskiego, Mieczysława Struka; Agencji Rozwoju Pomorza S.A.; Inkubator STARTER; Prezydent Miasta Gdyni; Pomorską Specjalną Strefę Ekonomiczną.

Patroni Medialni: Radio Gdańsk; Newseria Biznes, Newseria Innowacje.

image_pdfimage_print