fbpixel fbpixel
 
 

BIAŁE WINO I OWOCE

Odwiedzając ten lokal, można się poczuć jak w domu lub na towarzyskim spotkaniu. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Specjalnością tego miejsca są przekąski, ale oprócz tego można tam również zamówić różnego rodzaju napoje. Chodzi o bistro „Białe Wino i Owoce”. Mateusz Pawłowski i Kornela Kędzierska-Pawłowska, właściciele lokalu, są bohaterami kolejnego odcinka cyklu „Wtorki z Rodzinnymi”. 

To miejsce, w którym można rozpocząć dzień od aromatycznej kawy, a potem wpaść na tradycyjne, polskie przekąski. Panuje tam rodzinna atmosfera. A dzięki szerokiej ofercie lokal przyciąga różnorodne grono klientów. Przychodzą tam zarówno aktorzy czy gwiazdy filmowe, jak i mieszkańcy oraz turyści. Bistro „Białe Wino i Owoce”, bo o nim mowa, od początku tworzy Mateusz Pawłowski. Najpierw prowadził firmę z rodzicami. Teraz pomaga mu żona – Kornela Kędzierska-Pawłowska, a od czasu do czasu również brat, szwagier, a także bratanek. Z historią tej wyjątkowej rodziny i ich biznesu można się zapoznać w siódmym odcinku trzeciej edycji cyklu „Wtorki z Rodzinnymi”, który powraca po wakacyjnej przerwie.

Bistro „Białe Wino i Owoce” znajduje się przy ul. Świętojańskiej 9. Działa przez cały tydzień w godz. 12.00-3.00. W menu są zupy, dania na gorąco – np. pierogi, gołąbki czy biała kiełbasa. Jednak nie brakuje też przekąsek, takich jak tatar, sałatka jarzynowa, śledź w śmietanie czy chleb ze smalcem. W ofercie są również różnego rodzaju napoje.

Więcej o projekcie na stronie  „Wtorki z Rodzinnymi”.

image_pdfimage_print
X
Potwierdzenie

Zamierzasz opuścić nas i przejśc na stronę
Czy nadal chcesz to zrobić?

fbpixel