1

MANA MANA

Rodzinna Mana Mana to przykład firmy z pasji i „przypadku”.
Wszystko zaczęło się od torebki ze wzorem ludowym, którą uszyła mama Marceliny Rozmus-Prinz ze skrawków filcu. Torebka sprzedała się w mgnieniu oka.

Pani Marcelina wpadła na pomysł, żeby każdy klient mógł zaprojektować swoją torebkę. Brat wymyślił wdzięczną nazwę. Mąż pomaga w kwestiach „papierkowych”.

Marcelina Rozmus-Prinz

Pani Marcelina swoją pasję do wymyślania wzorów i grafik przeniosła na coś bardziej użytkowego, co w dodatku podoba się kobietom i spotyka z dużym zainteresowaniem. Mana Mana to dość nowoczesne i niespotykane przedsięwzięcie, bo klient odwiedza pracownię, w której może kupić torebkę, a jednocześnie zobaczyć cały proces jej produkcji.

Wyjątkowy jest też dostępny na stronie manashop.pl wirtualny kreator torebek – klientki widza tu w czasie rzeczywistym projektowane przez siebie torebki. Wybór wariantów jest bardzo szeroki a calości dopełnia możliwość ostatecznego spersonalizowania produktu.

Aktualnie firma działa w nowej przestronnej lokalizacji w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni przy Al. Zwycięstwa 96/98.