fbpixel fbpixel
 
 

NOVUMDENT

Dbają o zdrowy i piękny uśmiech swoich klientów. Korzystają z nowoczesnego sprzętu i proponują szeroki wachlarz usług. NovumDent Dental Clinic to wysokospecjalistyczne centrum stomatologiczne, którego siłą napędową są matka i córka – Violetta Zadrożna i Kamila Labuda. Z historią tej rodziny i biznesu można się zapoznać w kolejnym odcinku cyklu „Wtorki z Rodzinnymi”. 

Pomysł na ten biznes zrodził się ponad 20 lat temu. Firma powstała z marzeń i pasji do stomatologii. Stworzyła ją Violetta Zadrożna – lekarz dentysta, a w zarządzaniu i organizacji pomaga jej córka – Kamila Labuda. Wraz ze współpracowniczkami tworzą zgrany i zaangażowany zespół, który każdego dnia dba o zdrowe zęby i piękny uśmiech swoich pacjentów. W firmie panuje rodzinny klimat, co klienci widzą i doceniają to, że wszystko ze sobą współgra. Mowa o centrum stomatologicznym NovumDent, którego historię zaprezentowano w trzecim odcinku czwartej edycji cyklu „Wtorki z Rodzinnymi”.

NovumDent Dental Clinic działa przy ul. Starowiejskiej 47/1A. Centrum oferuje kompleksowe leczenie – tak, aby zapewnić klientom wszystkie usługi w jednym miejscu. Dostępne usługi to: stomatologia estetyczna i protetyka, ortodoncja cyfrowa, implantologia, leczenie kanałowe z mikroskopem, stomatologia zachowawcza, stomatologia dziecięca, profilaktyka i higiena stomatologiczna, wybielanie zębów, chirurgia stomatologiczna czy medycyna estetyczna. W ofercie jest też leczenie bruksizmu i stawu skroniowo-żuchwowego, a także rentgenodiagnostyka cyfrowa.

Więcej o projekcie na stronie  „Wtorki z Rodzinnymi”.

image_pdfimage_print
X
Potwierdzenie

Zamierzasz opuścić nas i przejśc na stronę
Czy nadal chcesz to zrobić?

fbpixel