fbpixel fbpixel
 
 

SONO.VENAE

Każdego dnia dbają o zdrowie osób w różnym wieku. Zespół tworzą specjaliści z kilku dziedzin. Zapewniają oni profesjonalną opiekę medyczną. Chodzi o rodzinną firmę „Sono Venae” – podmiot leczniczy, który prowadzi małżeństwo – Marcin i Natalia Wesołowscy. Historię tej rodziny oraz ich biznesu przedstawiono w kolejnym odcinku cyklu „Wtorki z Rodzinnymi”.

To miejsce, gdzie panuje przyjazna atmosfera, a priorytetami są zdrowie i komfort pacjentów. Stworzyli je Marcin i Natalia Wesołowscy. On jest chirurgiem naczyniowym i poza leczeniem pacjentów zajmuje się logistyką, zamówieniami, wyposażeniem gabinetu oraz sprawami urzędowymi. Ona specjalizuje się w radiologii. Wykonuje badania USG i diagnostykę obrazową, ale w razie potrzeby pracuje też w recepcji, gdzie wita i obsługuje pacjentów. Współpracują ze specjalistami, których cenią za wiedzę i doświadczenie. Jak mówią, Gdynia to ich miejsce i dlatego tutaj mieszkają i prowadzą swój biznes. Więcej o firmie „Sono Venae” i jej właścicielach można się dowiedzieć, oglądając siódmy odcinek czwartej edycji cyklu „Wtorki z Rodzinnymi”.

Państwo Wesołowscy są też rodzinnie powiązani z Gdynią. Pradziadek Marcina – Kazimierz Kowalski – w okresie powojennym pracował w naszym mieście jako hydraulik. Niektóre instalacje wykonane przez niego do dziś można znaleźć w Gdyni, np. na dworcu kolejowym czy w budynku Sądu Rejonowego.

„Sono Venae” to podmiot leczniczy, który działa przy ul. Kazimierza Górskiego 1/3. Nazwa firmy nawiązuje do specjalizacji medycznych właścicieli. „Sono” – od ultrasonografii i „venae” – od żył. Na miejscu można zasięgnąć porady i skorzystać z usług specjalistów z zakresu: chirurgii naczyniowej, flebologii, dermatologii, ultrasonografii, psychiatrii, kardiologii oraz medycyny estetycznej.

Więcej o projekcie na stronie  „Wtorki z Rodzinnymi”.

image_pdfimage_print
X
Potwierdzenie

Zamierzasz opuścić nas i przejśc na stronę
Czy nadal chcesz to zrobić?

fbpixel