fbpixel fbpixel
 
 

VIRTUO

Pomagają ludziom rozwijać pasje i umiejętności. Działają od 14 lat, a pod ich skrzydłami rozkwitają młode talenty. Mowa o centrum muzycznym „Virtuo”. Prowadzi je rodzina Bukowskich. Z historią tego biznesu można się zapoznać, oglądając nowy odcinek czwartej edycji cyklu „Wtorki z Rodzinnymi”. 

Uwielbiają muzykę i taniec, a swoją wiedzą oraz umiejętnościami dzielą się z innymi. Zaczynali w małej, przykościelnej salce. Obecnie mają własne studio oraz sale taneczne. W 2009 roku szkołę „Virtuo” otworzyli Anna i Dominik Bukowscy – zawodowi muzycy. Z czasem do rodzinnego biznesu dołączyła ich córka – Oliwia, która jest instruktorką tańca. Wtedy też centrum muzyczne poszerzyło ofertę o zajęcia taneczne. W prowadzeniu firmy pomaga również siostra pani Anny. W czasie wakacji przyjeżdża do Gdyni i wspiera w organizacji wyjazdów, warsztatów musicalowych czy obozów muzycznych. Historię tej rodziny oraz ich biznesu zaprezentowano w pierwszym odcinku czwartej edycji cyklu „Wtorki z Rodzinnymi”.

Centrum muzyczne „Virtuo” znajduje się przy ul. Świętojańskiej 36. To prywatna placówka kształcąca dzieci, młodzież i dorosłych. W ofercie jest nauka gry na gitarze, skrzypcach, perkusji, pianinie i keybordzie, saksofonie czy ukulele. Ponadto odbywają się też zajęcia wokalne, z kształcenia słuchu i teorii muzyki. Szkoła może się pochwalić kadrą, która tworzą znani muzycy, m.in. Marcin WądołowskiJanusz „Macek” MackiewiczLeszek Dranicki czy Joanna Knitter„Virtuo” to także studio taneczne, gdzie królują balet i modern. Są też zajęcia z choreografii.

Więcej o projekcie na stronie  „Wtorki z Rodzinnymi”.

image_pdfimage_print
X
Potwierdzenie

Zamierzasz opuścić nas i przejśc na stronę
Czy nadal chcesz to zrobić?

fbpixel