fbpixel fbpixel
 
 

WEBMETRO

Dbają o swoich klientów i oferują im reklamę internetową, konsultacje czy audyty marketingowe. W pracy kierują się wartościami. Najważniejsze dla nich są cele klienta. Stawiają również na rozwój, szkolenie i realizowanie pasji. Dzięki temu w ich firmie panuje rodzinna, a zespół wzajemnie się wspiera. Mowa o agencji reklamy internetowej „Webmetro”. Stworzył ją Dawid Witych, a w jej prowadzeniu pomagają mu żona, siostra i brat. Z historią tej rodziny oraz ich biznesu można się zapoznać, oglądając kolejny odcinek cyklu „Wtorki z Rodzinnymi”.

Dobra atmosfera, zgrany i wspierający się zespół – to coś, co wyróżnia agencję „Webmetro”, która zajmuje się digital marketingiem. Do życia powołał ją Dawid Witych. Reprezentuje on trzecie pokolenie, które prowadzi biznes w Gdyni. Jego dziadek – Sylwin – po wojnie założył tu swoją firmę transportową. Z kolei ojciec – Ryszard – miał firmę świadczącą usługi z zakresu instalacji i serwisu pieców gazowych.

Dawid założył swój biznes, a na co dzień w prowadzeniu firmy pomagają członkowie najbliższej rodziny. Żona Matylda doradza i inspiruje. Siostra Miriam Witych-Gusowska koordynuje dział kreatywny, a brat Maksymilian studiuje ekonomię  i zbiera pierwsze szlify – poznaje tajniki działalności gospodarczej od podszewki. Więcej na temat tej rodzinnej firmy można się dowiedzieć, oglądając szósty odcinek czwartej edycji cyklu „Wtorki z Rodzinnymi”.

Agencja „Webmetro” działa przy ul. Świętojańskiej 38/13. Zajmuje się obsługą reklam w internecie, konsultacjami i audytami marketingowymi, a także projektowaniem ścieżek zakupowych dopasowanych do indywidualnych potrzeb klienta.  Zespół składa się z kilkunastu specjalistów. Firma współpracuje z klientami z ponad 90 różnych branż i ma na swoim koncie ponad 970 projektów marketingowych.

Więcej o projekcie na stronie  „Wtorki z Rodzinnymi”.

image_pdfimage_print
X
Potwierdzenie

Zamierzasz opuścić nas i przejśc na stronę
Czy nadal chcesz to zrobić?

fbpixel