fbpixel fbpixel
 
 

ZAWODNIK W CENTRUM

Oferują wsparcie psychologiczne i wszechstronną pomoc profesjonalnym sportowcom. Ich misją jest zmiana myślenia o zdrowiu psychicznym. Ich zespół jest interdyscyplinarny i tworzą go specjaliści z różnych dziedzin. Mowa o centrum zdrowia psychicznego w sporcie „Zawodnik w Centrum”. Firmę prowadzi małżeństwo – Anna Ussorowska-Krokosz i Daniel Krokosz. Historię tej rodziny i ich biznesu przedstawiono w kolejnym odcinku cyklu „Wtorki z Rodzinnymi”. 

Prowadząc wspólny biznes, łączą pasję i pracę. Wzajemnie się uzupełniają, tworzą projekty i czerpią z doświadczenia, by pomagać innym. Koncentrują się m.in. na tym, by pomóc zawodnikom w radzeniu sobie z presją i życiu w stresie. Anna Ussorowska-Krokosz i Daniel Krokosz są psychologami sportu, którzy założyli centrum zdrowia psychicznego w sporcie „Zawodnik w Centrum”. Ona odpowiada za działania marketingowe i prowadzenie mediów społecznościowych. On zarządza zespołem i zajmuje się finansami. Oboje współpracują ze sportowcami należącymi do kadry narodowej – Daniel na przykład ze skoczkami narciarskimi. Do założenia własnego biznesu zainspirowała ich historia pradziadka Anny – Włodzimierza Szandracha, który uruchomił pierwszą linię autobusową w Gdyni. Więcej na temat tej rodzinnej firmy można się dowiedzieć, oglądając czwarty odcinek czwartej edycji cyklu „Wtorki z Rodzinnymi”.

„Zawodnik w Centrum” działa przy ul. Jerzego Waszyngtona 34 w Gdyni. To miejsce, które łączy sport wyczynowy ze specjalistyczną pomocą w zakresie zdrowia psychicznego. Zespół tworzą specjaliści od psychologii sportu, psychoterapii, psychiatrii i dietetyki. Opierają ofertę na nauce – działalności badawczej, profilaktyce – systemowej psychoedukacji, normalizacji – specjalistycznej pomocy oraz optymalizacji – doskonaleniu umiejętności mentalnych.

Więcej o projekcie na stronie  „Wtorki z Rodzinnymi”.

image_pdfimage_print
X
Potwierdzenie

Zamierzasz opuścić nas i przejśc na stronę
Czy nadal chcesz to zrobić?

fbpixel