Gdynia dla firm rodzinnych – zapraszamy do projektu!

Pusty Cover projektu 1320x400 Ajpg

Już 31 stycznia zapraszamy na pierwsze seminarium adresowane do gdyńskich firm rodzinnych. Miasto Gdynia realizuje je we współpracy ze Stowarzyszeniem Inicjatywa Firm Rodzinnych oraz Związkiem Miast Polskich. Seminarium #1 poruszy temat praktycznego podejścia do budowy i trwałości lokalnego biznesu rodzinnego: sukcesja, zarządzanie, polityka miasta.

Dla kogo, gdzie i kiedy?

Spotkanie adresowane jest do zakwalifikowanych do Projektu przedsiębiorców prowadzących swój biznes rodzinny w Gdyni. Zaczynamy o 9:00 w Gdynia InfoBox przy ul. Świętojańskiej 30 poranną kawą biznesu rodzinnego z Animatorem Lokalnego Centrum Kompetencji Rozwoju Firm Rodzinnych w Gdyni oraz ekspertami Projektu ze Stowarzyszenia Inicjatywa Firm Rodzinnych i Związku Miast Polskich. Będzie to okazja do zapoznania się i rozmowy z osobami prowadzącymi Projekt.

O godzinie 10:00 Pani Wiceprezydent Katarzyna Gruszecka-Spychała otworzy cykl prezentacji oraz zaprosi do udziału w dyskusji.

Po lunchu do przedsiębiorców dołączą o godz. 13.00 przedstawiciele otoczenia biznesu: z instytucji współodpowiedzialnych za tworzenie odpowiedniego klimatu dla przedsiębiorczości rodzinnej. Celem tej części będzie panel dyskusyjny kreślący kierunki niezbędnych działań dla stworzenia najlepszych warunków rozwoju dla firm rodzinnych w Gdyni.

Do udziału w seminarium wymagana jest rejestracja do Projektu, którą zajmuje się Animator Lokalny Centrum Kompetencji Rozwoju Firm Rodzinnych w Gdyni – pani Magdalena Urban

E-mail: lck-gdynia@firmyrodzinne.eu, m.urban@gdynia.pl

Telefon: 887 448 873, 58 668 20 23

Gdyńskie Centrum Wspierania Przedsiębiorczości – Lokalne Centrum Kompetencji Rozwoju FR – ul. 10 Lutego 24, pok. 05

Więcej informacji o projekcie

Og├│lny baner 1200x900jpg

*Realizacja zadania współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego na lata 2014-2020, projekt pt. „Tworzenie systemu sieciowego wsparcia przedsiębiorczości rodzinnej – lokalne centra kompetencji rozwoju firm rodzinnych”

FE_POWER_poziom_pl-1_rgb-768x99

image_pdfimage_print