fbpixel fbpixel
 
 

Gdynia Kreatywna 2

Projekt GDYNIA KREATYWNA 2 to kontynuacja wcześniejszych działań wspierających przedsiębiorczość w obszarze sektorów kreatywnych w Gdyni.
Projekt, w przeważającej części planowanych działań, skierowany jest do osób prowadzących działalność gospodarczą w obszarze sektorów kreatywnych nie dłużej niż 3 lata.

Projekt przeprowadzony zostanie w dwóch niezależnych etapach.

ETAP 1
Wybór 6 firm, które otrzymają wsparcie mentoringowe i opiekę marketingową studia kreatywnego. Laureaci pierwszego etapu projektu otrzymają następujące wsparcie:
1. Specjalistyczne warsztaty z mentorami pozwalające przedsiębiorcom poszerzyć wiedzę w czterech obszarach niezbędnych do prowadzenia firmy w branży kreatywnej oraz skonsultować z mentorami bieżące sprawy firmy. Mentorzy będą specjalizować się w czterech obszarach: PR (współpraca z mediami), kreowanie wizerunku marki (i marki osobistej twórcy), marketing oraz sprzedaż.
2. Konsultacje w studio kreatywnym – regularne indywidualne spotkania pozwalające na ciągły monitoring zmian oraz rozwoju przedsiębiorstwa.
3. Pakiet marketingowy – opieka marketingowa przez cały czas trwania projektu. Pakiet obejmuje: wstępną analizę marki, jej potrzeb, szans oraz zagrożeń, stworzenie spójnej identyfikacji promocyjnej, sesję zdjęciową typu packshot czyli zdjęcia produktowe, grafikę do wykorzystania w Internecie, dobranie narzędzi promocji oraz ustalenie kontekstu, w jakim powinna być ukazywana marka.

ETAP 2
Organizacja tzw. speed dates (szybkich randek) – obejmuje następujące działania:
1. Speed dates z mentorami – spotkanie, w ramach którego przedsiębiorca indywidualnie, w ograniczonym czasie, konsultuje swój pomysł biznesowy z ekspertem. Jest to forma, która pozwala na szybkie uzyskanie wartościowej i dedykowanej wiedzy na temat biznesu, który przedsiębiorca rozwija lub ma zamiar rozwijać.
Wsparcie skierowane jest do wszystkich Uczestników Projektu. Liczba miejsc jest ograniczona, a o udziale decydować będzie kolejność zgłoszeń liczona od momentu rozpoczęcia rejestracji na to konkretne wydarzenie. Informacja o rozpoczęciu rekrutacji opublikowana zostanie na stronie www.gdyniaprzedsiębiorcza.pl.
2. Speed dates dla przedsiębiorców z branży kreatywnej – sposób na poznanie nowych ludzi z branży kreatywnej, nawiązanie pierwszego kontaktu. Speed dates to także jeden z najbardziej efektywnych sposobów na integrację lokalnej branży oraz możliwość nawiązania współpracy pomiędzy przedsiębiorcami. Speed dates naturalnie wykorzystują sprzężenie zwrotne pomiędzy przedsiębiorcami i ich potencjał.
Speed dates dla przedsiębiorców mają charakter otwarty i skierowane są do wszystkich osób działających lub planujących prowadzenie działalności gospodarczej w branży kreatywnej. Liczba miejsc jest ograniczona, a o udziale decydować będzie kolejność zgłoszeń liczona od momentu rozpoczęcia rejestracji na te konkretne wydarzenia. Informacja o rozpoczęciu rekrutacji opublikowana zostanie na stronie www.gdyniaprzedsiębiorcza.pl.

Projekt realizowany będzie w okresie od maja do grudnia 2016 roku.
Udział w projekcie jest bezpłatny.

Więcej informacji w Regulaminie Projektu Gdynia Kreatywna 2016.

gdynia kreatywna2_korekta5

image_pdfimage_print
X
Potwierdzenie

Zamierzasz opuścić nas i przejśc na stronę
Czy nadal chcesz to zrobić?

fbpixel