Kreatywna Mapa Gdyni | Gdyńskie Centrum Wspierania Przedsiębiorczości
 
 

Kreatywna Mapa Gdyni

grafika_na_stronę GCWP

Zapraszamy do wspólnego stworzenia Kreatywnej Mapy Gdyni!

Kreatywna Mapa Gdyni ma uwzględniać gdyńskie punkty, pracownie i biura działające w obszarze sektora kreatywnego, czyli związanego z kulturą i technologią, łączącego działalność artystyczną z przedsiębiorczością.

Do ww. Mapy można zgłaszać podmioty gospodarcze, które wykonują działalność na terenie miasta Gdyni, związaną z szeroko pojętym przemysłem kreatywnym, w tym: reklamą, architekturą, rynkiem sztuki i antyków, rzemiosłem, designem, modą, filmem, fotografią, grami video, muzyką, sztukami performatywnymi, rynkiem wydawniczym, oprogramowaniem oraz mediami.
Zgłaszane lokalizacje muszą być jednocześnie punktami, w których odbywa się proces tworzenia tzn. pracuje tam osoba (lub osoby), która jest twórcą.

Wszystkie zgłoszenia zostaną zweryfikowane przez Organizatora projektu „Gdynia Kreatywna” pod kątem zgodności z założeniami jego realizacji tj. pobudzaniem przedsiębiorczości, wzrostem innowacyjności i kreatywności wśród przedsiębiorców oraz wspieraniem branż kluczowych i najbardziej perspektywicznych dla konkurencyjności gospodarki lokalnej.

UWAGA! PRZEDŁUŻAMY NABÓR!
Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 27.09.2015 pod adresem mailowym: gdyniakreatywna@hiday.pl.