fbpixel fbpixel
 
 

Mamo masz tę moc! 10.03.2015

Tym hasłem rozpoczęliśmy kolejną edycję projektu Gdyński BiznesMam, który skierowany jest do niepracujących, gdyńskich mam. Projekt ma „dodać skrzydeł” uczestniczkom, pokazać, że droga do własnej firmy zależy głownie od motywacji i odnalezienia w sobie cech przedsiębiorczych. Mamy skupią się na opanowaniu emocji, popracują nad organizacją czasu pracy oraz, w bonusie, poznają zasady image’u biznesowego i podstaw ratownictwa medycznego.

W aktualnej edycji mamy spotykają się na zajęciach w filiach Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gdyni. Dzięki temu poznają biblioteki jako ośrodki kultury, które dają możliwości aktywizacji całej rodziny. Warsztaty w projekcie prowadzą wykwalifikowani psychologowie oraz trenerzy biznesu.

Spotkanie „Mamo masz tę moc! Wpływ motywacji na powodzenie działań” odbyło się 10 marca. Poprowadziła je Ina Markiewicz, w towarzystwie Sylwii Krysa (AREGO). Podczas warsztatów mamy szukały motywacji, wyznaczały sobie cele do realizacji. Miały także okazję do poznania się. Podobnie jak na wszystkich spotkaniach poprzedniej edycji, również w tej, na warsztatach mamom towarzyszą dzieci.

IMG_2460 IMG_2461

image_pdfimage_print
X
Potwierdzenie

Zamierzasz opuścić nas i przejśc na stronę
Czy nadal chcesz to zrobić?

fbpixel