fbpixel fbpixel
 
 

Wykreuj swój biznes! 24.03.2015

Wczoraj w Bibliotece Miejskiej Nr 18 w Chyloni odbyły się kolejne warsztaty w ramach projektu Gdyński BiznesMam2. Tym razem, dzięki prowadzącej Aleksandrze Harasiuk (Good At Service) mamy dowiedziały się jaką rolę spełniają media społecznościowe w życiu każdego przedsiębiorcy, jak zbudować własną markę i dbać o wizerunek swojej firmy.
Charakter naszych warsztatów pozwala na to, by mamy swobodnie brały udział w dyskusji w omawianym zakresie. Dzięki temu mogłyśmy się wczoraj dowiedzieć, że niektóre z nich – dzięki udziałowi w poprzednich warsztatach – postanowiły już teraz zmienić nieco plany i zakres firmy, którą chcą otworzyć. Część mam jednak zdecydowanie dąży do realizacji swoich zamierzeń, sprzed projektu. Cieszy nas to bardzo, pokazując, że „mamy mają moc” oraz, że taka platforma wymiany doświadczeń i pomysłów jej im bardzo potrzebna.
Przed uczestniczkami jeszcze kilka spotkań. Poruszymy na nich kwestie organizacji własnego czasu oraz zarządzania emocjami i relacjami w biznesie, a także wizerunku biznesowego przyszłych gdyńskich bizneswomen.

IMG_2545 IMG_2546 IMG_2548 IMG_2560 IMG_2562

image_pdfimage_print
X
Potwierdzenie

Zamierzasz opuścić nas i przejśc na stronę
Czy nadal chcesz to zrobić?

fbpixel