1

Gdyński BiznesMam 5

biznesmam5

Już 30 sierpnia rozpocznie się nabór do kolejnej, piątej, edycji projektu Gdyński BiznesMam skierowanego do mam planujących rozpoczęcie własnego biznesu.

BiznesMam ma na celu rozbudzenie i uświadomienie w gdyńskich mamach potrzeby działania i ukształtowania pomysłu na własną firmę. Istotą projektu jest pomoc w odnalezieniu źródeł motywacji, nauka skutecznej komunikacji i efektywnego szukania klienta i pracownika. Sukcesem poprzednich edycji projektu są otwarte i z powodzeniem prowadzone do dnia dzisiejszego firmy Gdyńskich BiznesMam. Na podstawie ich doświadczeń zdobytych w trakcie zakładania i rozwijania swoich działalności gospodarczych w tegorocznej edycji po raz kolejny pojawi się ‚case study’. Pogodzenie roli matki z rolą przedsiębiorcy bywa, zwłaszcza na początku tej drogi, niesamowicie trudne, stąd w ofercie również warsztaty ‚stres stop’.

Projekt przewiduje osiem spotkań warsztatowych, które odbywać się będą w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Gdyni przy ul. 10 Lutego 24. Zajęcia prowadzić będą między innymi psychologowie, trenerzy i doradcy biznesowi, przedsiębiorcy-praktycy oraz wizażystka.

Do projektu zgłosić się mogą niepracujące panie, zamieszkałe w Gdyni, które posiadają przynajmniej jedno dziecko w wieku do lat sześciu. Uczestniczka może przebywać na urlopie macierzyńskim bądź wychowawczym.
Uwaga! Mając na uwadze komfort pozostałych uczestniczek oraz jak najwyższą jakość zajęć, w spotkaniach mamie może towarzyszyć wyłącznie jedno dziecko do lat dwóch.

Opiekę nad dzieckiem w trakcie zajęć sprawuje mama.

Zainteresowana uczestnictwem mama przystępując do projektu zgłasza się na wszystkie z proponowanych warsztatów. Rezultatem tego będzie zwiększenie efektywności spotkań i stworzenie spójnej grupy przedsiębiorczych mam, które mają jeden cel – otwarcie własnej firmy.

5. edycja Projektu „Gdyński BiznesMam” realizowana będzie od 12 września do 30 października 2018 roku.

Zgłoszenia od 30 sierpnia  wyłącznie poprzez portal evenea.pl. Nie decyduje kolejność zgłoszeń. Uczestniczki zakwalifikowane do projektu otrzymają potwierdzenie drogą mailową.

REGULAMIN PROJEKTU pdf_icon116.png

HARMONOGRAM SZKOLEŃ pdf_icon116.png

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY EVENEA.PL

Więcej informacji: Magdalena Urban, tel. 58 668 20 23, m.urban@gdynia.pl

GBM_2018_A3-page-001