fbpixel fbpixel
 
 

COFFEE SHOP HAPPY PEOPLE

Ania Małkowska, uczestniczka 5. edycji Projektu:

„Nigdy nie sądziłam, że kiedykolwiek zakocham się w smaku kawy… A jednak! Moja przygoda z kawą zaczęła się od jej zakupu na prezenty świąteczne w olsztyńskiej palarni Bless Coffee Roasters. Spotkanie z jej założycielką Natalią Piotrowską – Mistrzynią Polski Barista 2017, Wicemistrzynią Polski Barista 2019  oraz zdobywczynię 7-go miejsca na Mistrzostwach Świata Baristów w 2016 roku, jak się okazało zmieniło całe moje życie.

Mam na imię Ania, jestem mamą małego batmana i starszego spidermana.

Podczas urlopu wychowawczego nastąpiła decyzja o przeprowadzce do Gdyni na jakiś czas.

A moja kawa z Olsztyna? Pół żartem, pół serio powstał pomysł na otworzenie sklepu z ich kawą.

Jak się do tego zabrać? Własny biznes? Ogromne wyzwanie. W Olsztynie pracowałam na etacie w Fundacji Uniwersytet Dzieci. To praca moich marzeń, a teraz mam wybrać zupełnie inną ścieżkę? Przypadkowo natrafiłam w Internecie na informacje dotyczące projektu Gdyński BiznesMam i potraktowałam to jako potwierdzenie kierunku moich działań. Chwilę później podczas rodzinnego spaceru znalazłam idealny lokal. Nie czekałam na więcej znaków. Trzeba działać.

Dzięki udziałowi w 5 edycji programu poznałam wspaniałe osoby. Inne uczestniczki o niesamowitych pomysłach na biznes. Mamy, które już z powodzeniem prowadzą własne działalności. Ta energia, zdobyta wiedza od profesjonalistów z różnych dziedzin i informacje jak krok po kroku otworzyć własną firmę – dodały mi ogromnej pewności. Mama może podbijać świat!

W międzyczasie intensywne szkolenia u Natalii, pochłanianie wiedzy na temat kawy i tajników jej prawidłowego przyrządzania, hektolitry wylanego mleka przy ćwiczeniu latte art i w końcu wielkie otwarcie! Coffee Shop HAPPY PEOPLE. Sklep z kawą segmentu speciality.

To wyjątkowa kawa, pełna smaku i aromatu. Prawdziwa, naturalna kawa. Jedna plantacja, jeden zbiór i mistrzowskie wypalenie. Gdy raz jej spróbujesz nie wrócisz już do innej kawy. To najwyższa jakość ziarna. Doceniają ją moi klienci, którzy cały czas wracają i polecają tę kawę innym. Nie sposób się znudzić, bo np. kawa z Peru będzie smakować zupełnie inaczej niż z Indii.

Można u nas spróbować i kupić kawę w paczkach do domu.

Mamy szeroki wybór kaw do przyrządzania w sposób tradycyjny i do alternatyw (np. Aeropress, Drip V60, Chemex)

Ogromny wybór, dobre ceny, smak i bezkompromisowa jakość. Tym chcemy się wyróżniać.

Własny biznes to naprawdę ciężka praca, ale to również ogromna wolność, którą bardzo sobie cenię.

I kto by pomyślał, że jeszcze rok temu zawsze wybierałam herbatę…Nie miałam po prostu okazji, aby spróbować kawy speciality! Nigdy nie jest za późno, aby zostać miłośnikiem dobrej kawy! Zapraszam do mojego świata – świata Happy People. Mam tam eliksir szczęścia.”

https://www.facebook.com/coffeeshop.happypeople

https://www.instagram.com/coffeeshop.happypeople/

image_pdfimage_print
X
Potwierdzenie

Zamierzasz opuścić nas i przejśc na stronę
Czy nadal chcesz to zrobić?

fbpixel