fbpixel fbpixel
 
 

SECRADO

Angelika Parszuto – uczestniczka 5. edycji Projektu Gdyński BiznesMam:

„SECRADO to mój nowy początek…

Co ja mogłabym o sobie napisać… Angelika, tak mam na imię, jestem mamą dwójki całkiem niedużych dzieci, więc moja codzienność to wieczna jazda bez trzymanki. Każdy rodzic wie o czym mówię. Do niedawna byłam pracownikiem międzynarodowej firmy, nie pracowało mi się źle, spełniałam się i robiłam to co lubię. Ale kiedy na świecie pojawiła się moja córka, moje drugie dziecko, los miał dla mnie niespodziankę, niestety nie należała do tych pozytywnych. Moje życie zmieniło tor, spadło na mnie wiele poważnych i ciężkich spraw. I właśnie wtedy postanowiłam, że kiedy będę mogła już wrócić do życia zawodowego, to będę pracować, ale DLA SIEBIE! Nie było łatwo, bo jedno, to coś sobie postanowić, a drugie to zacząć realizować. Długo szukałam pomysłu, aż w końcu miałam wrażenie, że robię to na siłę. I jak to często w życiu bywa, kiedy trochę odpuściłam, pomysł przyszedł bardzo niespodziewanie! Tak właśnie zaczęła się historia mojego SECRADO – mojej wytwórni sekretów. Od zawsze byłam estetką, kochającą piękno i dbającą o każdy szczegół swojego otoczenia. Z tym związany był mój zawód i na tym oparłam fundamenty tego, co chcę robić w swojej firmie.

„Podziękuj w piękny sposób” to hasło przewodnie SECRADO. Zajmuję się projektowaniem i ręcznym zdobieniem małych pudełeczek, które robią wielkie wrażenie. Jest subtelnie, skromnie ale niebanalnie. Pudełka można podarować bliskim, aby podziękować im za obecność w najpiękniejszych chwilach naszego życia. Początkowo prezentuje pudełka na uroczystości weselne. Jednak moja oferta będzie znacznie szersza.

A wszystko to zostało zrealizowane dzięki pomocy moim bliskim i… dzięki programowi, w którym wzięłam udział – warsztaty BIZNESMAM organizowane przez Gdyńskie Centrum Wspierania Przedsiębiorczości. Ta wspaniała inicjatywa dała mi ogromną wiedzę i chęć do działania. Podczas cotygodniowych spotkań mogłam poznać ludzi, którym się udało. Otrzymałam tam niezwykłe pokłady inspiracji, za co jestem bardzo wdzięczna. Dziękuję organizatorom oraz dziewczynom, które brały udział w warsztatach, czas spędzony z Wami był czasem wytchnienia i oddechu od domowej codzienności. A każda mama wie, że to bezcenne.”

image_pdfimage_print
X
Potwierdzenie

Zamierzasz opuścić nas i przejśc na stronę
Czy nadal chcesz to zrobić?

fbpixel