fbpixel fbpixel
 
 

Junior Biznes 2

logo nowe_2

Zapraszamy do udziału w drugiej edycji projektu JUNIOR BIZNES organizowanego z inicjatywy Prezydenta Miasta Gdyni. Projekt JUNIOR BIZNES skierowany jest do uczniów gdyńskich szkół oraz ich nauczycieli.

Bieżąca edycja przeprowadzona zostanie w dwóch kategoriach: Junior Biznes (dla uczniów gdyńskich szkół ponadgimnazjalnych) oraz Junior Biznes GIM (dla uczniów gdyńskich szkół gimnazjalnych).

Celem konkursu jest motywowanie młodzieży do działania na rzecz społeczności lokalnej, kształtowanie umiejętności pracy w grupie, zapoznanie z podstawowymi zagadnieniami z dziedziny ekonomii, pobudzanie kreatywności i innowacyjności oraz kształtowanie postaw przedsiębiorczych w praktyce.

W ramach kategorii „Junior Biznes” uczestnicy stworzą, przedstawią i zrealizują projekt inicjatywy przedsiębiorczej, jednorazowej lub stałej, możliwej do zrealizowania w lokalnej społeczności/przestrzeni rozumianej jako szkoła, dzielnica, miasto etc. Nagrodą w tej kategorii są środki finansowe na realizację ww. pomysłu oraz prestiżowe badania predyspozycji zawodowych uczestników metodą Thomas International.

W ramach kategorii „Junior Biznes GIM” uczestnicy stworzą film na temat: „Co znaczy być przedsiębiorczym?”. Nagrodą w tej kategorii są środki finansowe na realizację wydarzenia edukacyjnego lub integracyjnego, udział w testach służących do identyfikacji wrodzonych talentów oraz przede wszystkim prezentacja nagrodzonych filmów w Gdyńskim Centrum Filmowym.

W obu kategoriach oceniana będzie m.in. oryginalność i innowacyjność pomysłu oraz spójność koncepcji.

Uczestnicy będą mieli okazję przygotować się do realizacji swoich projektów i wziąć udział (w zależności od kategorii konkursu) w bezpłatnych warsztatach z zarządzania projektami, wystąpień publicznych i podstaw tworzenia form wizualnych.

UWAGA! PRZEDŁUŻAMY TERMIN ZGŁOSZEŃ:
Zgłoszenia grup liczących maksymalnie 10 osób przyjmujemy do 22 grudnia 2016 r.

DO POBRANIA:

KATEGORIA JUNIOR BIZNES GIM (szkoły gimnazjalne)
Regulamin_kat. Junior Biznes GIM
Formularz zgłoszeniowy_kat. Junior Biznes GIM
Oświadczenie rodzica, opiekuna_kat. Junior Biznes GIM

KATEGORIA JUNIOR BIZNES (szkoły ponadgimnazjalne)
Regulamin_kat. Junior Biznes
Formularz zgłoszeniowy_kat. Junior Biznes
Oświadczenie rodzica, opiekuna_kat. Junior Biznes

 

PARTNERZY PROJEKTU:

 

logo FG 300

 

LOGO CFG(black)-01  LOGO

LOGO

ME_znaki final        PM - LOGO      LOGO_MMW_WP    

 

 

Jump_Logopack      multikino_logo

 

 

 

Experyment_logo_v2_PL_CMYK         MikaSzy_logo_kolor_poziom         gdynia-sport-logo

      

TM            LOGO        logo zielone

 

image_pdfimage_print
X
Potwierdzenie

Zamierzasz opuścić nas i przejśc na stronę
Czy nadal chcesz to zrobić?

fbpixel