fbpixel fbpixel
 
 

Junior Biznes 4

logo nowe_2

Zapraszamy do udziału w czwartej edycji konkursu JUNIOR BIZNES organizowanego z inicjatywy Prezydenta Miasta Gdyni. Projekt JUNIOR BIZNES skierowany jest do uczniów gdyńskich szkół oraz ich nauczycieli.

Bieżąca edycja przeprowadzona zostanie w dwóch kategoriach: Junior Biznes (dla uczniów gdyńskich szkół średnich) oraz Junior Biznes GIM (dla uczniów dawnych szkół gimnazjalnych tj. klas 7. i 8. szkół podstawowych oraz 3. klas gimnazjalnych).

Celem konkursu jest motywowanie młodzieży do działania na rzecz społeczności lokalnej, kształtowanie umiejętności pracy w grupie, zapoznanie z podstawowymi zagadnieniami z dziedziny ekonomii, pobudzanie kreatywności i innowacyjności oraz kształtowanie postaw przedsiębiorczych w praktyce.

W ramach kategorii „Junior Biznes” uczestnicy stworzą, przedstawią i zrealizują projekt inicjatywy przedsiębiorczej, jednorazowej lub stałej, możliwej do zrealizowania w lokalnej społeczności/przestrzeni rozumianej jako szkoła, dzielnica, miasto etc. Nagrodą w tej kategorii są środki finansowe na realizację ww. pomysłu oraz prestiżowe badania predyspozycji zawodowych uczestników metodą Thomas International.

W ramach kategorii „Junior Biznes GIM” uczestnicy stworzą film na temat: „Moja firma marzeń”. Nagrodą w tej kategorii są karnety wstępu do obiektów rekreacyjno-kulturalnych w Gdyni dla każdego z trzech wybranych zwycięskich zespołów oraz przede wszystkim prezentacja nagrodzonych filmów w Gdyńskim Centrum Filmowym.
W obu kategoriach oceniana będzie m.in. oryginalność i innowacyjność pomysłu oraz spójność koncepcji.

Uczestnicy będą mieli okazję przygotować się do realizacji swoich projektów i wziąć udział (w zależności od kategorii konkursu) w bezpłatnych warsztatach z zarządzania projektami, wystąpień publicznych, twórczego rozwiązywania problemów i podstaw tworzenia form wizualnych.

Zgłoszenia grup liczących od 3 do maksymalnie 7 osób przyjmujemy do 10 grudnia 2018 r.

DO POBRANIA:

KATEGORIA „JUNIOR BIZNES” (uczniowie szkół średnich)
Regulamin Konkursu (JB)
Formularz zgłoszeniowy (JB)
Oświadczenie rodzica/opiekuna (JB)

KATEGORIA „JUNIOR BIZNES GIM” (gimnazjaliści, uczniowie klas 7. i 8. szkół podstawowych)
Regulamin Konkursu (JB GIM)
Formularz zgłoszeniowy (JB GIM)
Oświadczenie rodzica/opiekuna (JB GIM)

Więcej informacji:
Gdyńskie Centrum Wspierania Przedsiębiorczości
gcwp@gdynia.pl
tel. 58 668-20-16

 

PARTNERZY:

 

fundacja_gospo_logo1.jpg

LOGO CFG(black)-01LOGO

logo

                   

image_pdfimage_print
X
Potwierdzenie

Zamierzasz opuścić nas i przejśc na stronę
Czy nadal chcesz to zrobić?

fbpixel