fbpixel fbpixel
 
 

Junior Biznes 3

logo nowe_2

Zapraszamy do udziału w trzeciej edycji projektu JUNIOR BIZNES organizowanego z inicjatywy Prezydenta Miasta Gdyni. Projekt JUNIOR BIZNES skierowany jest do uczniów gdyńskich szkół oraz ich nauczycieli.

Bieżąca edycja przeprowadzona zostanie w dwóch kategoriach: Junior Biznes (dla uczniów gdyńskich szkół ponadgimnazjalnych) oraz Junior Biznes GIM (skierowany do uczniów dawnych szkół gimnazjalnych tj. 7. klas szkół podstawowych oraz 2. i 3. klas gimnazjalnych).

Celem konkursu jest motywowanie młodzieży do działania na rzecz społeczności lokalnej, kształtowanie umiejętności pracy w grupie, zapoznanie z podstawowymi zagadnieniami z dziedziny ekonomii, pobudzanie kreatywności i innowacyjności oraz kształtowanie postaw przedsiębiorczych w praktyce.

W ramach kategorii „Junior Biznes” uczestnicy stworzą, przedstawią i zrealizują projekt inicjatywy przedsiębiorczej, jednorazowej lub stałej, możliwej do zrealizowania w lokalnej społeczności/przestrzeni rozumianej jako szkoła, dzielnica, miasto etc. Nagrodą w tej kategorii są środki finansowe na realizację ww. pomysłu oraz prestiżowe badania predyspozycji zawodowych uczestników metodą Thomas International.

W ramach kategorii „Junior Biznes GIM” uczestnicy stworzą film na temat: „Co znaczy być przedsiębiorczym?”. Nagrodą w tej kategorii są karnety wstępu do obiektów rekreacyjno-kulturalnych w Gdyni dla każdego z trzech wybranych zwycięskich zespołów oraz przede wszystkim prezentacja nagrodzonych filmów w Gdyńskim Centrum Filmowym.

W Konkursie wezmą również udział uczestnicy Projektu Junior Biznes Lekcje Przedsiębiorczości, dla których stworzono dwie oddzielne kategorie i którzy podlegać będą osobnej ocenie.

We wszystkich kategoriach oceniana będzie m.in. oryginalność i innowacyjność pomysłu oraz spójność koncepcji.

Uczestnicy będą mieli okazję przygotować się do realizacji swoich projektów i wziąć udział (w zależności od kategorii konkursu) w bezpłatnych warsztatach z zarządzania projektami, wystąpień publicznych i podstaw tworzenia form wizualnych.

DO POBRANIA:

KATEGORIA JUNIOR BIZNES GIM
Regulamin_kat. Junior Biznes GIM
Formularz zgłoszeniowy_kat. Junior Biznes GIM
Oświadczenie rodzica, opiekuna_kat. Junior Biznes GIM

KATEGORIA JUNIOR BIZNES (szkoły ponadgimnazjalne)
Regulamin_kat. Junior Biznes
Formularz zgłoszeniowy_kat. Junior Biznes
Oświadczenie rodzica, opiekuna_kat. Junior Biznes

plakat

PARTNERZY PROJEKTU:

 

logo FG 300

 

LOGO CFG(black)-01  LOGOLOGO

 

STARTER  LP

logo zielone

TMgdynia-sport-logo

Experyment_logo_v2_PL_CMYKPM - LOGO

LOGO_MMW_WP     Screenshot-2018-3-19 Teatr Miejski im Witolda Gombrowicza w Gdyni

 

 

 

 

 

 

                  

 

 

     

 

 

 

                 

      

                   

 

 

image_pdfimage_print
X
Potwierdzenie

Zamierzasz opuścić nas i przejśc na stronę
Czy nadal chcesz to zrobić?

fbpixel