fbpixel fbpixel
 
 

#1 Seminarium

W czwartek 31 stycznia 2019 r. w Gdynia InfoBox odbyło się pierwsze seminarium w ramach projektu LCK. Wspólnie z Liderem Projektu, Stowarzyszeniem Inicjatywa Firm Rodzinnych i Związkiem Miast Polskich, zgromadziliśmy ok. 30 przedsiębiorców rodzinnych, którym przedstawiliśmy ideę naszego projektu tworzenia Lokalnych Centrów Kompetencji Rozwoju Firm Rodzinnych.

Tematem seminarium było praktyczne podejście do budowy i trwałości lokalnego biznesu rodzinnego. Najważniejszym zagadnieniem było pojęcie sukcesji, czyli przekazywania prowadzenia firmy kolejnemu pokoleniu. Wydarzenie poprowadzili eksperci projektu przy wsparciu władz miasta oraz lokalnego animatora. W trakcie seminarium omówiono również zakres tematyczny projektu oraz model wsparcia rodzinnych przedsiębiorstw.

Seminarium to zapoczątkowało cykl wydarzeń skierowanych do przedsiębiorców rodzinnych z Gdyni oraz 6 innych polskich miast zaangażowanych w projekt. Poza wydarzeniami lokalnymi przedsiębiorcy, którzy zakwalifikują się do projektu będą mogli wziąć udział w webinariach, skorzystać z doradztwa online oraz specjalnej platformy e-learningowej. Wśród głównych celów projektu jest wzrost kompetencji zarówno firm, jak i otoczenia miejskiego. Ma to wpłynąć na poprawę trwałości i konkurencyjności przedsiębiorstw rodzinnych w całej Polsce.

Kolejne seminarium w Gdyni już 1 marca!

image_pdfimage_print
X
Potwierdzenie

Zamierzasz opuścić nas i przejśc na stronę
Czy nadal chcesz to zrobić?

fbpixel