fbpixel fbpixel
 
 

Drugie spotkanie Platformy „Klucz”

„Ludzie, którzy obierają wspólny kierunek i posiadają poczucie wspólnoty mogą szybciej i łatwiej osiągnąć swój cel, ponieważ się nawzajem napędzają”.

W dniu 12 stycznia 2015 roku o godz.17.00 w sali 107 Urzędu Miasta Gdyni przy ul. 10 Lutego 24, pod hasłem „Zaufanie w biznesie – idea CSR”, odbędzie się II spotkanie Platformy Mikroprzedsiebiorczości KLUCZ.

CSR (Corporate Social Responsibility) – społeczna odpowiedzialność biznesu, to koncepcja świadomym zarządzaniem przedsiębiorstwem, zrównoważonym działaniem zorientowanym nie tylko na zysk finansowy, ale również uwzględniającym potrzeby i wymagania szeroko pojętych interesów społecznych i ekologicznych w otoczeniu firmy. Firma odpowiedzialna społecznie to organizacja, która pozostaje otwarta i słucha swojego otoczenia, a jednocześnie nie rezygnuje z osiągania zysków. Takie podejście zakłada długofalową troskę nie tylko o dobre relacje firmy z jej klientami i akcjonariuszami, ale również z pracownikami, dostawcami, społecznościami lokalnymi.

“Być człowiekiem… Być człowiekiem, to właśnie być odpowiedzialnym (…) To czuć, kładąc swoją cegiełkę, że się bierze udział w budowie świata.” de Saint-Exupery

Wykład na temat zasad CSR wygłosi Pan Michał Majek – Prezes Koła Naukowego Grupa Młodych Menedżerów, z koncepcją CSR związany od roku akademickiego 2012/2013, jako współorganizator Międzynarodowej Konferencji Naukowej poświęconej Społecznej Organizacji.  W roku akademickim 2013/ 2014 uzyskał tytuł jednego z najbardziej aktywnych ambasadorów CSR – programu edukacyjnego dla studentów Ligii Odpowiedzialnego Biznesu, dzięki któremu odbył staż w Stowarzyszeniu Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

W programie spotkania przewidziano ponadto autoprezentacje członków Platformy, stanowiące idealny moment do nawiązania nowych kontaktów biznesowych.

Zapraszamy serdecznie wszystkich mikro i małych przedsiębiorców do wspólnego tworzenia Platformy Mikroprzedsiębiorczości KLUCZ.

Zapisy: Anna Berg tel. 58 668 20 32; email: a.berg@gdynia.pl

Wspólnota – Współdziałanie – Wsparcie

image_pdfimage_print
X
Potwierdzenie

Zamierzasz opuścić nas i przejśc na stronę
Czy nadal chcesz to zrobić?

fbpixel