fbpixel fbpixel
 
 

Karina Sęp – gościem marcowego spotkania Platformy „Klucz”

Karina Sęp, autorka książek: „Mapa marzeń, mapa celów” oraz „Ogarnij swój dzień” była gościem spotkania Platformy Mikroprzedsiębiorczości „Klucz”, które odbyło się 14 marca w Urzędzie Miasta Gdyni.

Autorka w rzeczowy i przejrzysty sposób omówiła główne założenia obu swoich książek, czyli realizację celów i poukładanie swojego życia.

Karina Sęp zwróciła szczególną uwagę uczestników wydarzenia na poprawność wykonania własnej mapy marzeń. Jeśli jest dobrze zrobiona, pozwala m.in. wyodrębnić i określić własne marzenia, uświadomić sobie, co tak naprawdę jest nam potrzebne do osiągnięcia celu i na ile jest to możliwe. Podobnie jest z ogarnianiem swojego dnia i życia. Warto tworzyć Mapy Planów – Mapy Działań. Jeśli już dojdziemy do momentu, kiedy potrzebujemy zmiany w naszym życiu, warto jest układać mapy systematycznie, przemyślanie, z realnymi założeniami, aby zrobić maksymalnie dużo bez niepotrzebnego bałaganu i dyskomfortu psychicznego. Omawiając książkę: „Ogarnij swój dzień” autorka zapewniła, że każdy kto pracuje nad polepszeniem swojego życia, ma szansę znaleźć coś dla siebie.

Uczestnicy spotkania podkreślali, że może omawiane książki nie dają im gotowej recepty na rozwiązanie własnych problemów i realizację marzeń, ale w dużym stopniu ułatwiają ich znalezienie, właściwe nazwanie i w końcu skuteczną realizację wytyczonych celów.
Spotkanie zakończyła „Szybka randka biznesowa”, stanowiąca dla obecnych uczestników początek potencjalnej współpracy.

Kolejne zebranie Platformy odbędzie się już w poniedziałek 18 kwietnia. Szczegóły wkrótce na naszej stronie internetowej.

KLUCZ Obraz 011

KLUCZ Obraz 013

KLUCZ Obraz 030

KLUCZ Obraz 034

KLUCZ Obraz 049

KLUCZ Obraz 057

KLUCZ Obraz 073

 

image_pdfimage_print
X
Potwierdzenie

Zamierzasz opuścić nas i przejśc na stronę
Czy nadal chcesz to zrobić?

fbpixel