fbpixel fbpixel
 
 

„Książka z Kluczem” – inspiracją październikowego spotkania Platformy „Klucz”

Październikowe spotkanie Platformy Mikroprzedsiębiorczości „Klucz” otworzyło cykl spotkań pod wspólną nazwą: „Książka z Kluczem”. Gościem spotkania była Pani Marta Woźny-Tomczak, autorka książki pt.: „Własny biznes – jak dojść do sukcesu? Praktyczny poradnik dla właścicieli firm i szefów zespołów”. Książka powstała na bazie autentycznych doświadczeń biznesowych autorki, która przez lata prowadzenia swojego biznesu zaznała smaku porażki jak i oczywiście sukcesu. Pani Marta z wielkim entuzjazmem opowiadała o treści i idei powstałego poradnika. Dlaczego w biznesie trzeba mieć wizję i odwagę? Jakim trzeba być, by zjednywać sobie ludzi? Jak poradzić sobie z samotnością w biznesie? Co świadczy o sile firmy? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań poruszyły uczestników spotkania. Energia i pozytywne wibracje płynące w trakcie wieczorku towarzyszyły długim rozmowom w kuluarach.

Autorskie spotkanie „Platformy” z książką Marty Woźny-Tomczak stało się inspiracją do przemyśleń i dalszych działań dla wszystkich uczestników. Zarówno tych zaawansowanych w biznesie, początkujących jak i myślących o własnej firmie.

Zapraszamy na kolejne, listopadowe spotkanie. Odbędzie się ono pod hasłem „Wspólnota interesów potęgą biznesowych więzi”. Szczegóły już wkrótce na naszej stronie internetowej!

image_pdfimage_print
X
Potwierdzenie

Zamierzasz opuścić nas i przejśc na stronę
Czy nadal chcesz to zrobić?

fbpixel