fbpixel fbpixel
 
 

Poznaj narzędzie wspierające rozwój i odkrywanie nowych możliwości

klucz_logo_kolor

Zapraszamy przedsiębiorców wszystkich branż na spotkanie Platformy Mikroprzedsiębiorczości „Klucz”, które odbędzie się 24 kwietnia o godz.17.00 (Urząd Miasta Gdyni, ul. 10 Lutego 24, sala 107, I piętro). Gościem spotkania będzie Hanna Grabowska – Business Coach, konsultant i menadżer z kilkunastoletnim doświadczeniem w międzynarodowych i krajowych organizacjach. Akredytowany coach International Coach Federation ACC ICF, członek ICF Polska i ICF Globar, właściciel firmy BCC Instytut Rozwoju.  Przedstawi narzędzie wspierające procesy coachingu indywidualnego i zespołowego MindSonar®.

MindSonar® – jest pomiarem psychologicznym, badającym systemy wartości ludzi, ich hierarchię wartości oraz style myślenia w danym kontekście. To pierwsze narzędzie psychometryczne dokonujące pomiaru myślenia w konkretnych sytuacjach, dzięki czemu dostarcza wiedzę wspierającą zmianę strategii mentalnych, zmianę zachowań, zmianę postaw.

MindSonar® to szczególny sposób myślenia o człowieku, który potrafi realizować wszystkie cele jakie przed nim stoją. MindSonar® nie ustala typów osobowości ludzi, ani nawet ich ogólnych preferencji osobowościowych – nie wkłada, tylko wyciąga ludzi z pudełka. MindSonar® daje badanym możliwość zmiany, aby osiągali swoje cele w jak najszybszym czasie.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Zgłoszenia wyłącznie drogą elektroniczna na adres: a.berg@gdynia.pl

Mind

 

 

image_pdfimage_print
X
Potwierdzenie

Zamierzasz opuścić nas i przejśc na stronę
Czy nadal chcesz to zrobić?

fbpixel