fbpixel fbpixel
 
 

Prawo w mediach społecznościowych

klucz_logo_kolor

Wiosenne spotkanie Platformy „Klucz”, którego głównym tematem było prawo w mediach społecznościowych odbyło się w GCWP 20 marca. Tomasz Palak – radca prawny, obecnie Wspólnik w „Profit Plus Szarmach i Wspólnicy” sp. k.  przedstawił wszelkie zawiłości prawidłowego zastosowania prawa w Internecie. Uczestnicy spotkania mieli okazję zapoznać się z poprawnością zamieszczania postów reklamowych dotyczących swojej firmy, pisania regulaminów do konkursów internetowych, opisywania zamieszczanych w mediach społecznościowych przypadkowych bądź osobiście wykonanych fotografii, zastosowania prawa ochrony danych osobowych  w bieżącej działalności firmy.

W spotkaniu Platformy uczestniczyły również przedstawicielki Akademickiego Biura Karier Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni. Przedstawiły projekt pn. „ABK przyczółkiem do Kariery!”, dofinansowany w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 , Oś priorytetowa III Szkolnictwo Wyższe dla gospodarki i rozwoju. Projekt kierowany jest przede wszystkim do pracodawców i potencjalnych pracowników. Jego wiodącym założeniem jest pomoc pracodawcom w stworzeniu profilu kandydata, profilu stanowiska pracy oraz umożliwienie doboru pracowników na podstawie porównania wyników z profilami studentów AMW.

Miłym akcentem spotkania była wystawa prac członka Platformy Joanny Grabowskiej – As Art Ceramics. Własnoręcznie wykonane rzeźby swoją oryginalnością i urodą wzbudziły duże zainteresowanie wszystkich obecnych na sali.

Kolejne spotkanie Platformy odbędzie się 24 kwietnia. Szczegóły wkrótce.

IMG_7873

IMG_7881

IMG_7880

IMG_7878

IMG_7868

image_pdfimage_print
X
Potwierdzenie

Zamierzasz opuścić nas i przejśc na stronę
Czy nadal chcesz to zrobić?

fbpixel