fbpixel fbpixel
 
 

Podsumowanie trzeciego spotkania Platformy

23 lutego odbyło się trzecie spotkanie Platformy Mikroprzedsiębiorczości „KLUCZ”.
Spotkaniu towarzyszyły dwa wykłady poświęcone różnorodnej, ale aktualnej tematyce: możliwościom finansowania biznesu oraz działaniom e-marketingowym.
Pierwszy „Leasingowe możliwości i nie tylko” poprowadził Michał Wenta –  starszy doradca leasingowy BZ WBK Leasing S.A. Słowo leasing jest znane szerokiej rzeszy przedsiębiorców. Jednak szczegółowe zagadnienia związane z leasingiem urządzeń, samochodów – przedmiotów, które występują najczęściej na listach sprzętu leasingowanego, wywołały spore zainteresowanie wśród naszych uczestników. Szereg pytań, wątpliwości związane z zastosowaniem leasingu w małej firmie, jakie uaktywniły się w trakcie wykładu, potwierdziły trafność podjętego tematu.
Energetyczny i wyrazisty w treści wykład „KLUCZ do marketingu w sieci” poprowadziła  Natalia Prokaziuk – uczestniczka Platformy. Uwidoczniła  sposoby i możliwości jakie dostępne są przedsiębiorcom w dobie dzisiejszej techniki sprzedaży produktów.
Zwyczajowo powitaliśmy również nowych uczestników Platformy, umożliwiając im trzyminutowe wystąpienie. Wystąpienia publiczne bywają trudne dla większości z nas, jednak cykliczne przedstawianie się, opowiadanie o sobie, sukcesach firmy powoduje, iż znakomicie zaczynamy radzić sobie z wystąpieniami na forum.
Ze spotkania na spotkanie przybywa nam nowych osób, chętnych do tworzenia i wspólnego działania na Platformie.  Poruszyliśmy zagadnienie kierunkowskazów etyki i kultury w biznesie, ponieważ  zamierzamy wprowadzić kodeks kultury i etyki uczestników Platformy Mikroprzedsiębiorczości „KLUCZ”.

Szczegółowo temat kodeksu poruszony zostanie na kolejnym  spotkaniu  „KLUCZA” –  24 marca (wtorek) o godz.17,00 -Urząd Miasta Gdyni przy ul. 10 Lutego 24, sala 107 (I piętro).
Zapraszamy!

Obraz 1481 Obraz 1474 Obraz 1469 Obraz 1457

Zapisy Anna Berg,  a.berg@gdynia.pl , tel 58 668 20 32.

image_pdfimage_print
X
Potwierdzenie

Zamierzasz opuścić nas i przejśc na stronę
Czy nadal chcesz to zrobić?

fbpixel