fbpixel fbpixel
 
 

Czerwcowe spotkanie Platformy

22 czerwca w Urzędzie Miasta Gdyni przy ul. 10 Lutego 24 miało miejsce ostatnie przed wakacjami spotkanie uczestników Platformy „Klucz”. 

Wiodącym tematem spotkania była sukcesja w działalności gospodarczej. Renata Górska – mentor Platformy, przedsiębiorca a przede wszystkim specjalista w dziedzinie finansów, bardzo przejrzyście przedstawiła zagadnienie planowania spadkowego w firmie i rodzinie oraz ochrony majątku przedsiębiorcy. Zaskoczone twarze uczestników oraz zagorzała dyskusja uświadomiły wszystkim, jak niewielka jest nasza wiedza o sukcesji. Obszerny i perspektywiczny dla wszystkich temat, nie zmieścił się w ramach czasowych spotkania, dlatego też wrócimy do niego w przyszłości.

Miłym akcentem była wizyta przedstawiciela unijnego projektu „Kody wartości – efektywna sukcesja w polskich firmach rodzinnych”. Projekt, dofinansowany przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości i realizowany w konkursie „Rozwiązania jutra w HR”, w kompleksowy sposób traktuje zagadnienia związane z procesem sukcesji.

Dwaj Macieje – Stafiej i Chojnacki, niezwykle sympatycznie przedstawili niuanse swojego projektu „Pijemy herbatę”. Są coraz bliżej realizacji wyjazdu na Sri Lankę i zdobycia praktycznej wiedzy o herbacie.  Misją przyszłej firmy Maciejów jest szerzenie kultury picia herbaty i podnoszenie świadomości konsumentów poprzez dzielenie się swoją wiedzą, doświadczeniem i pasją. Szczegóły na temat projektu znajdują się na stronie http://polakpotrafi.pl/projekt/srilanka

Catering na spotkaniu zapewniła nam gdyńska restauracja logo

Kolejne spotkanie Platformy Mikroprzedsiębiorczości „Klucz” odbędzie 14 września.  
Bliższe informacje wkrótce na naszej stronie internetowej.

IMG_3422_m

IMG_3431_m

IMG_3440_m

IMG_3442_m

IMG_3444_m

IMG_3450_m

IMG_3417_m

image_pdfimage_print
X
Potwierdzenie

Zamierzasz opuścić nas i przejśc na stronę
Czy nadal chcesz to zrobić?

fbpixel