fbpixel fbpixel
 
 

Nowy portal rekrutacyjny – szansa na pracę dla specjalistów

Poszukiwanie atrakcyjnych ofert pracy w krajach Południowego Bałtyku będzie łatwiejsze. Umożliwia to nowy portal rekrutacyjny www.sb-professionals.eu, który oprócz polskich oferty pracy zawiera także te z Niemiec, Litwy a nawet Danii i południowej Szwecji. Nie jest to zwykła strona internetowa z ogłoszeniami o pracy – w serwisie znajdują się dodatkowo przydatne informacje o warunkach pracy oraz życia w poszczególnych krajach i regionach. Poszukujący zatrudnienia dowie się o warunkach uzyskania zabezpieczeń socjalnych, gdzie będzie mógł posłać dziecko do szkoły i na jakich zasadach, jak kształtują się w okolicy ceny nieruchomości, czy może liczyć na pomoc w znalezieniu zatrudnienia lub kursu językowego dla współmałżonka, a nawet jak daleko będzie miał do kina lub teatru.

Platforma www.sb-professionals.eu ma służyć również pracodawcom, którzy mają możliwość zamieszczania tam informacji o wakatach w swoich firmach. Zachęcamy do tworzenia bazy razem z nami.

sb_strona_www_3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Portal stanowi wynik działań partnerów współpracujących w ramach międzynarodowego projektu „Dynamika rynku pracy oraz atrakcyjne środowisko biznesowe w regionie Południowego Bałtyku – SB Professionals”. Gdynia jest wśród nich jedynym reprezentantem władz samorządowych.
Projekt jest odpowiedzią na potrzeby wynikające z wyzwań rynków pracy w obszarze państw Południowego Bałtyku i został stworzony po to, by efektywniej wykorzystać wiedzę i potencjał fachowców z całego regionu.

image_pdfimage_print
X
Potwierdzenie

Zamierzasz opuścić nas i przejśc na stronę
Czy nadal chcesz to zrobić?

fbpixel