fbpixel fbpixel
 
 

O potrzebach klienta i kobiecej komunikacji

logo 1Powakacyjne VIII spotkanie przedsiębiorczych kobiet w ramach projektu „Sukces na szpilkach” odbyło się w piątek 16 września 2016 r.

Mentorem wrześniowego spotkania była Anna Król – współwłaściciela firmy CKK Architekci  Sp. z o.o. sp. kom. Członek Rady Pomorskiej Okręgowej Izby Architektów od 2014r. Przewodnicząca Komisji ds. Standardów wykonywania zawodu, umów i honorariów. Laureat w Konkursie „Profesjonaliści Forbesa 2012 – Zawody Zaufania Publicznego” w kategorii ARCHITEKT w województwie pomorskim; członkini Lady Business Club. W swoim dorobku ma ponad 900 000 metrów kwadratowych zaprojektowanych powierzchni obiektów o różnych funkcjach. Poza pracą pasjonuje się żeglarstwem i podróżami.
Pani Król opowiedziała uczestniczkom wydarzenia o swoich doświadczeniach w drodze do sukcesu. Przedstawiła swoje początki pracy w zawodzie zdominowanym przez mężczyzn, podkreślając, iż doświadczenie jakie zdobyła pracując na etacie, dało jej siłę do podjęcia decyzji o własnej firmie. Według Pani Ani umiejętność słuchania klienta to cecha, która powinna charakteryzować przedsiębiorcę. Budowanie marki firmy oparte jest bowiem na kliencie i na odzwierciedleniu jego wizji w projekcie. Na zakończenie Anna Król udzieliła zgromadzonym paniom ważnej rady, by były przygotowane na ewentualną porażkę i gorszy czas w firmie. – Chwilowe niepowodzenie daje siłę nie tylko do realizacji ideału o dobrze prosperującym biznesie, ale też do spełniania osobistych marzeń – mówiła.

Drugą część spotkania poprowadziła Sylwia Krysa, coach, która opowiedziała o kobiecej komunikacji w biznesie. Aktywny udział uczestniczących w wydarzeniu Pań potwierdzał potrzebę dyskusji o stereotypach dotyczących kobiet w biznesie.

Wszystkim uczestniczkom serdecznie dziękujemy za liczną frekwencję i zaufanie. Na kolejne spotkanie damskiego biznesu zapraszamy w grudniu!

obraz-023

obraz-037

obraz-043

obraz-047

obraz-049

obraz-054

obraz-058

obraz-068

obraz-071

obraz-074

obraz-080

obraz-087

image_pdfimage_print
X
Potwierdzenie

Zamierzasz opuścić nas i przejśc na stronę
Czy nadal chcesz to zrobić?

fbpixel