fbpixel fbpixel
 
 

Oblicza świadomości na wrześniowym spotkaniu „Sukcesu na szpilkach”

Powakacyjne IV spotkanie przedsiębiorczych kobiet w ramach projektu „Sukces na szpilkach” odbyło się w piątek 25 września 2015 r. Wydarzenie tradycyjnie poprowadziła Katarzyna Matuszczak. W roli mentora wystąpiła Anna Fibak, partnerka zarządzająca agencji Words & Co. oraz wiceprezeska zarządu Polskiego Stowarzyszenia Kobiet Biznesu, która przedstawiła zgromadzonym na spotkaniu paniom świat biznesu z pozycji kobiety zawodowo zajmującej się PR i dziennikarstwem. Opowiedziała także o początkach swojej kariery w mediach – branży zdominowanej w owym czasie przez mężczyzn. Według Anny Fibak podstawą w kobiecym biznesie są: elastyczność w działaniu, komunikatywność, konsekwencja i umiejętność szukania wsparcia, nie tylko wśród najbliższych.

W drugiej części spotkania głos zabrała specjalistka od wizerunku – Małgorzata Gąska (Fabryka siebie), która swoim wystąpieniem próbowała uświadomić obecnym paniom, jak istotna jest siła świadomości, jak wpływa na samoocenę i na nasz styl. W czasie swojego wykładu Małgorzata Gąska wielokrotnie podkreśliła ważną rolę akceptacji siebie w życiu. – Póki nie czujemy się dobrze same ze sobą, żaden ubiór ani makijaż nie pomoże nam w zdobyciu celu czy akceptacji otoczenia – mówiła. Na zakończenie spotkania odbyły się krótkie warsztaty biznesowego makijażu.

Ciekawe tematy, uśmiech i dziesiątki pytań zarówno do prowadzących jak i gości sprawiły, iż ponad 5 godzinne spotkanie upłynęło w fantastycznej atmosferze, którą stworzyć mogły wyłącznie kobiety – kobiety biznesu.

Obraz 007

Obraz 013

Obraz 015

Obraz 019

Obraz 021

Obraz 027

Obraz 029

Obraz 032

Obraz 036

Obraz 051

LOGO_ARP_PL

image_pdfimage_print
X
Potwierdzenie

Zamierzasz opuścić nas i przejśc na stronę
Czy nadal chcesz to zrobić?

fbpixel