fbpixel fbpixel
 
 

Psychologia w firmie? Czemu nie!

Pierwsze w tym roku spotkanie przedsiębiorczych Pań odbyło się w piątek 11 marca w Gdyńskim Centrum Wspierania Przedsiębiorczości.

Zaproszony gość specjalny Szpilek – Agnieszka Tyburska, mentor spotkania, znakomicie zobrazowała, w jaki sposób udało się jej osiągnąć sukces w tak zwanej męskiej dziedzinie biznesu. Firma produkcyjno – handlowa Autopokrowce.com z powodzeniem funkcjonuje na rynku od 19 lat. Początki rodzenia się biznesu, lata doświadczeń i nauki, godzenie roli przedsiębiorcy i matki jednocześnie sprawiły, iż Agnieszka Tyburska podjęła decyzję o rozpoczęciu kariery coacha i trenera sprzedaży. Dziś dzieli się swoim doświadczeniem, prowadząc szkolenia dla małych firm.

Znakomita atmosfera spotkania i otwartość obecnych Pań przełożyły się na prowadzony w drugiej części spotkania wykład. Maja Stoppa, psycholog i doradca zawodowy Fundacji Gospodarczej w Gdyni opowiedziała o roli psychologii w biznesie. Komunikatywny przekaz ze strony prowadzącej zaowocował ogromem pytań i odpowiedzi na najbardziej nurtujące uczestniczki pytanie – psychologia w firmie? Dla mnie? Po co? Istotą wykładu było uzmysłowienie Paniom, iż nasze zasady i postępowanie ma ogromny wpływ na rozwój firmy, kontakty z pracownikami, poznanie swoich wartości, którymi kierujemy się nie tylko w życiu prywatnym.

Kolejne spotkanie „Sukcesu na szpilkach” odbędzie się w maju . Zapraszamy do aktywnego śledzenia naszej strony internetowej: www.gdyniaprzedsiebiorcza.pl.

Obraz 003

Obraz 006

Obraz 007

Obraz 009

Obraz 013

image_pdfimage_print
X
Potwierdzenie

Zamierzasz opuścić nas i przejśc na stronę
Czy nadal chcesz to zrobić?

fbpixel