fbpixel fbpixel
 
 

Sukces a przypadkowy wyraz

22 września b.r. na spotkaniu przedsiębiorczych kobiet, które odbyło się  w ramach projektu „Sukces na szpilkach”, mieliśmy przyjemność gościć w roli mentorki Dorotę Karnikowską -współwłaścicielkę i dyrektora generalnego Hotelu Spa Wieniawa w Rekowie Górnym. Pani Dorota bardzo energetycznie opowiedziała o początkach budowania swojego biznesu i historii wiążącej się z powstaniem pomysłu na tak wymagający biznes jakim są usługi turystyczne. Podkreśliła rolę rodziny w prowadzeniu firmy, wsparcia bez którego nie dałaby rady udźwignąć odpowiedzialności za firmę i pracowników. Obecnym na spotkaniu Paniom przedstawiła porażkę jako element sukcesu, zaznaczyła, że w życiu zawodowym nie można się poddawać tylko uparcie dążyć do celu, który sobie postawiliśmy.

Podsumowaniem spotkania był warsztat Anny Engel „Przypadkowy wyraz” dotyczący wykorzystania myślenia lateralnego w biznesie. Dostrzeżenie nowych możliwości i umiejętność przeformułowania problemu daje szansę rozwiązania go nowymi metodami.

Miłym akcentem kończącym spotkanie był pokaz SPA zorganizowany przez Wiolettę Drankiewicz przedstawicielkę firmy Arbone.

image_pdfimage_print
X
Potwierdzenie

Zamierzasz opuścić nas i przejśc na stronę
Czy nadal chcesz to zrobić?

fbpixel