fbpixel fbpixel
 
 

Tajniki social media w biznesie.

logo 1
Zapraszamy przedsiębiorcze Panie na ostatnie w tym roku spotkanie w ramach projektu „Sukces na szpilkach”, które odbędzie się 9 grudnia o godz. 13.00 (Urząd Miasta Gdyni ul. 10 Lutego 24, sala 107).
W spotkaniu mogą wziąć udział zarówno panie, które prowadzą już działalność gospodarczą, jak i dopiero planujące otwarcie własnej firmy.

Mentorem spotkania będzie Marta Szadowiak –  współwłaścicielka agencji Projekt PR. Pani Marta na co dzień zajmuje się przede wszystkim promowaniem wydarzeń kulturalnych oraz szeroko rozumianą strategią komunikacji instytucji samorządowych oraz firm prywatnych. Mistrzyni budowania relacji z mediami tradycyjnymi. Zdyscyplinowany i inspirujący project manager z trudnym do streszczenia doświadczeniem w organizacji różnego rodzaju wydarzeń. Laureatka Nagrody Miasta Gdańska dla Młodych Twórców w Dziedzinie Kultury w zakresie animacji, a także Ambasador Doliny Kreatywnej – projektu TVP. Pomysłodawczyni i organizatorka przedsięwzięć kulturalnych (m.in. koncertów i wystaw, happeningów oraz imprez studenckich).

W drugiej części wydarzenia Kamila Olga – psycholog i certyfikowany Trener Biznesu zaprezentuje wykład na temat „Social media źródłem informacji i e-reputacji”. Wyjaśni w jaki sposób wykorzystać media społecznościowe do budowania wizerunku firmy, jak promować wizualnie firmę, czy branża ma wpływ na wybór kanałów komunikacji oraz jak budować e-reputację firmy.

Spotkanie organizujemy we współpracy z Agencją Rozwoju Pomorza.
Zgłoszenia na spotkanie wyłącznie mailowe:  a.berg@gdynia.pl

image_pdfimage_print
X
Potwierdzenie

Zamierzasz opuścić nas i przejśc na stronę
Czy nadal chcesz to zrobić?

fbpixel