1

Przedsiębiorcze kobiety ponownie spotkały się w GCWP

27 lutego odbyło się kolejne spotkanie kobiet w ramach projektu „Sukces na szpilkach”.

Gościem specjalnym spotkania była Pani Renata Górska, właścicielka firmy „RawBau”, doradca finansowy, ekspert ds. planowania sukcesji, mentor młodych przedsiębiorców.  Swoją przygodę z biznesem zaczynała od współpracy z Markiem Kamińskim zarówno w ramach jego firmy eksportowo- importowej, jak i współorganizując jego wyprawy na oba bieguny Ziemi. Budowała sieć agentów sieci ERA GSM, prowadziła własną firmę budowlaną. Wielość trudnych wyborów, jakie musiała dokonać, pozwoliła jej patrzeć na firmę  przede wszystkim przez pryzmat człowieka, nie pieniędzy.
Jednym z modułów spotkania był wykład pani Aleksandry Harasiuk (Good At Service) na temat skutecznej komunikacji z klientem – jak sprawić, by pokochał nasza markę. Panie miały możliwość przekonać się, iż sposób w jaki będziemy komunikować się z otoczeniem – naszym klientem ma niebagatelny wpływ na powodzenie, bądź porażkę firmy. Właściwie sprecyzowany komunikat – reklama naszej marki – to pierwszy krok do sukcesu.

Kolejne spotkanie realizowane w ramach projektu „Sukces na szpilkach” planowane jest na maj. Szczegóły wkrótce na naszej stronie.

Obraz 1491 Obraz 1493